Secondary Adv

Art&Dekor Mobileri

Adresa: Shtish, Tufine, Tirane, Ish Rezervat e Shtetit, Rr. Fadil Allushi, Albania

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Mobileri Art&Dekor (MAD) ka filluar eksperiencen e saj qe para vitit 2000. Art&Dekor u konkretizua ne vitin 2002 dhe eshte nje nga kompanite me te suksesshme ne prodhimin dhe tregtimin e mobiljeve me porosi. Ajo ofron nje game te gjere sherbimesh dhe produktesh mobilerie, moderne dhe klasike me fabriken e saj te prodhimit, e cila ndodhet ne Tufine. Sistemi i magazinimit dhe makinerite profesionale, gjithashtu punimi ne gdhendje me dore, e bejne MAD nje nga mobilerite me te dashura per klientin.Kalimi i viteve dhe eksperienca na kane bere te kuptojme nevojat relale te klientit kundretj produkteve qe ofrome, si ne cilesi ashtu edhe ne dizenjo, duke plotesuar keshtu cdo deshire te tyre. Produktet tona shoqerohen nga stafi profesionai, i cili ju ofron cdo specifikim ne lidhje me produktet.

Çfarë ofron

Mobileri Art&Dekor ofron cdo gje qe ju nevojitet per arredimin e shtepise tuaj, pervec parketit. Ne prodhojme dhe tregtojme:

Mobilje per shtepi
Mobilje per bare dhe restoranti
Mobilje per dhoma gjumi
Dollap per dhoma gjumi matrimoniale
Dollap per dhoma femijesh me porosi
Komo dhe komodina moderne dhe klasike
Kuzhina gatimi
Kredenca
Portmonto
Divane dhe kolltuqe per shtepi dhe lokale
Mbajtese televizori
Mobilje per zyra
Mobilje me porosi per klinika dentare
Mobilje per arredim butiqesh
Mobilje per farmaci dhe dyqane rrobash
Tavolina mesi dhe per kuzhina
Tavolina recepsioni
Arredim per ambjente zyrash
Mobilje tualeti dhe pasqyra
Divane moderne dhe klasike etj.

Shërbime

Mobilje druri me porosi
Mobilje druri me porosi
Kolltuqe klasike
Kolltuqe klasike
Arredim recepsioni
Arredim recepsioni
Tavolina per mbledhje
Tavolina per mbledhje
Banak per recepsion
Banak per recepsion
Tavolina te personalizuara
Tavolina te personalizuara
Dollap per dhoma gjumi
Dollap per dhoma gjumi
Tavolina druri klasike
Tavolina druri klasike
Tavolina ngrenie
Tavolina ngrenie
Tavolina mesi
Tavolina mesi
Raft per mbajtje vere
Raft per mbajtje vere
Mobilje per zyra
Mobilje per zyra
Minibar per sallon
Minibar per sallon
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina me ishull
Kuzhina me ishull
Gdhedje druri me dore
Gdhedje druri me dore
Dyer druri natyral
Dyer druri natyral
Mobilim komplet per dhoma gjumi
Mobilim komplet per dhoma gjumi
Dollap per dhoma femijesh
Dollap per dhoma femijesh
Kende moderne per shtepi
Kende moderne per shtepi
Kolltuqe klasike me porosi
Kolltuqe klasike me porosi
Arredim komplet per shtepi
Arredim komplet per shtepi
Tavolina kafeje dekorative
Tavolina kafeje dekorative
Pasqyra klasike sipas porosise
Pasqyra klasike sipas porosise
Mobilje luksoze me porosi
Mobilje luksoze me porosi

Punë të kryera

Art&Dekor Mobileri1505554128
Art&Dekor Mobileri1505554137
Art&Dekor Mobileri1505554145
Art&Dekor Mobileri1505554169
Art&Dekor Mobileri1505554179
Art&Dekor Mobileri1505554190
Art&Dekor Mobileri1505554207
Art&Dekor Mobileri1505554218
Art&Dekor Mobileri1505554226
Art&Dekor Mobileri1505554236
Art&Dekor Mobileri1505554264
Art&Dekor Mobileri1505554274
Art&Dekor Mobileri1505554289
Art&Dekor Mobileri1505554302
Art&Dekor Mobileri1505554314
Art&Dekor Mobileri1505554333
Art&Dekor Mobileri1505554344
Art&Dekor Mobileri1505554364
Art&Dekor Mobileri1505554386
Art&Dekor Mobileri1505554395
Art&Dekor Mobileri1505554413
Art&Dekor Mobileri1505554426
Art&Dekor Mobileri1505554465
Art&Dekor Mobileri1505554473