Secondary Adv

Eurobicaku

Adresa: Autostrada Dr-Tr, Mbikalimi Fllakë km 4, Durrës, Albania

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Eurobicaku firme prestigjoze ne prodhimin e dyerve te brendeshme , mobiljeve , kuzhinave, kanatave dhe elementeve te tjere shtese. Prodhimet e BICAKU tashme jane konsoliduar ne tregun Shqipetar. Pervoje, ndershmeri ndaje jush dhe cilesi, kaq ka mjaftuar per te fituar emrin si prodhuesi me i mire ne vend. Vazhdojme te jene prane jush me ide krijuese dhe me cilesine maksimale.

Çfarë ofron

 

Eurobicaku Fillimisht drejtimin kryesor  kishte prodhimin e dyerve te brendshme me nje numer te kufizuar modelesh. Me nje perkushtim maksimal ne drejtim te cilesise dhe sherbimit ndaj klienteve si dhe me rritjen e kapitaleve pas vitit 1996 firma e zgjeroi aktivitetin e saj duke u bere  lider ne Durres e Tirane. Pjese e biznesit te vellezerve Bicaku eshte prodhimi i mobiljeve , kuzhinave si dhe prodhime te kanatave, modeluar nga specialistet e firmes.Kapitali i teknik dhe teknologjik teper i avancuar ofrojne jo vetem dyer dhe kanata por edhe elemente te tjera si kapake, fashatura, kasa, panele per dyer te blinduara etj.

Shërbime

Arredim per dhoma ngrenieje
Arredim per dhoma ngrenieje
Biblioteka per shtepi
Biblioteka per shtepi
Divane dhe kolltuqe me porosi
Divane dhe kolltuqe me porosi
Dyer druri kryesore per shtepi
Dyer druri kryesore per shtepi
Dyer druri me dy kanata
Dyer druri me dy kanata
Dyer druri te lyera
Dyer druri te lyera
Dyer material MDF
Dyer material MDF
Dyer te brendshme material rimeso
Dyer te brendshme material rimeso
Dyer te brendshme per apartamente
Dyer te brendshme per apartamente
Dyer te brendshme per shtepi sipas porosise
Dyer te brendshme per shtepi sipas porosise
Garderoba per shtepi
Garderoba per shtepi
Kende gatimi per ambjente te ndryshme
Kende gatimi per ambjente te ndryshme
Kende me permasa te ndryshme
Kende me permasa te ndryshme
Krevate per dhome cifti
Krevate per dhome cifti
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina te personalizuara
Kuzhina te personalizuara
Kuzhina me rafte dhe ishull
Kuzhina me rafte dhe ishull
Mobilje per dhoma femijesh
Mobilje per dhoma femijesh
Mobilje per dhoma ndenje
Mobilje per dhoma ndenje
Veshje druri per mure te brendshme
Veshje druri per mure te brendshme

Katalogu

Katalog Eurobicaku
Katalog Eurobicaku

Historiku

Firma "Bicaku"shpk eshte krijuar ne vitin 1993 nga vellezerit Bicaku. Ne vitin 2003 vellezerit Bicaku themelojne "Bicaku sh.p.k"si person juridik duke ju pergjigjur standarteve dhe zhvillimeve te reja te tregut.Me nje perkushtim maksimal ne drejtim te cilesise dhe sherbimit ndaj klienteve si dhe me rritjen e kapitaleve pas vitit 1996 firma e zgjeroi aktivitetin e saj duke bere te mundur rritjen e financimeve ne drejtim te makinerive dhe te zgjerimit te biznesit qe solli edhe rritjen e numrit te modeleve te prodhuara si dhe shtrirje ne qytetet Durres e Tirane.

Punë të kryera

Arredim dhome ngrenie
Arredim dhome ngrenie
Arredim dhome ndenje
Arredim dhome ndenje
Mobilje per kuzhine gatimi
Mobilje per kuzhine gatimi
Raft librash dhe soxhorno
Raft librash dhe soxhorno
Arredim per ambjent zyre
Arredim per ambjent zyre
Arredim kuzhinash
Arredim kuzhinash
Eurobicaku1438008757
Eurobicaku1438008769
Eurobicaku1446032075
Eurobicaku1446032084
Eurobicaku1446032093
Eurobicaku1446032107
Eurobicaku1522754529
Eurobicaku1522754541
Eurobicaku1522754550

Fabrika e prodhimit

Certifikime

Video