Secondary Adv

Brunes

Adresa:Autostrada Tiranë-Durrës, km7,Tirane, Albania

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapësirës tuaj, duke vënë në dispozicionin tuaj një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë. Një shumëllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore. Në Brunes nuk eshte  thjesht importues, importon ndjesi, stil, kulturë dhe cilësi perëndimore. Dhe kjo frymë, shfaqet dukshëm në modelet e këndeve, në dizenjot e pllakave, në ideimin e pajisjeve të palestrës si dhe në funksionalitetin e pajisjeve hidrosanitare!

Karriera

Një nga pikat më të forta, që e bën kompaninë Brunes të jetë e suksesshme, është stafi i kualifikuar dhe i përkushtuar, prandaj ne investojmë vazhdimisht në kapitalin tonë njerëzor. Rreth 300 punonjës janë pjesë e rrjetit të dyqaneve Brunes, që nga përfaqësuesit e shitjeve e deri tek administrata, që është në përmirësim të vazhdueshëm per të ofruar më të mirën. Ne përpiqemi të krijojmë vlerë te punonjësit tanë, duke u kujdesur për mirëqenien e tyre jo vetëm gjatë punës. Ne ofrojmë ambiente pune shumë komode, paga të kënaqshme, trajnime brenda dhe jashtë Shqipërisë, bonuse dhe promovime për të festuar arritjen e rezultateve të larta. Ne kujdesemi që punonjësit tanë të jenë të kënaqur sepse në këtë mënyrë do të punojnë me përkushtim dhe do të bëjnë më të mirën për veten e tyre, për kompaninë dhe për shoqërinë.

Jemi një familje e madhe që punojmë të gjithë bashkë për arritjen e qëllimeve dhe objektivave, me besim dhe respekt reciprok. Brunes ofron mundësi të shkëlqyera karriere për të gjithë ata persona që e duan punën, janë të përkushtuar, besnikë, ambiciozë, të motivuar dhe kanë dëshirë të rriten profesionalisht. Brunes, është vendi ideal për të punuar nësë dëshironi të zhvilloni veten dhe karrierën tuaj.

Çfarë ofron

Tek BRUNES do të gjeni Mobilje, Pllaka, Paisje Hidrosanitare, Parket Druri dhe Laminati, Mishelatore, Mobilje Tualeti, Aksesore, Materiale Ndertimi, etj. Partneritetet tona janë të orientuara drejt identifikimit të aspiratave të klientëve tanë aktualë e potencialë dhe më pas plotësimit të tyre duke siguruar një përputhshmëri sa më të madhe midis pritshmërive tuaja dhe realizimeve tona. Për këtë arsye, ne kemi zgjedhur marka si Chateau D’Ax, Il Loft, Flou, Marazzi, Jacuzzi, Cerim, Calligaris, Pamesa, Gessi, Flor Gres, Technogym, Grespania, Bisazza, Roca, Mapei, Grohe, Keros, Kerasan dhe një sërë markash të tjera. 22-vite eksperiencë, risi, stil, shërbim, cilësi. 22-vite në shtëpitë tuaja. Brunes, shtëpia ime!

Shërbime

Divane per ambjente te jashtme
Divane per ambjente te jashtme
Dhoma gjumi luksoze
Dhoma gjumi luksoze
Poltrone per dhoma ndenje
Poltrone per dhoma ndenje
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Kolltuqe per veranda
Kolltuqe per veranda
Mobilim per dhome ndenje
Mobilim per dhome ndenje
Karrige dhe tavolina luksoze
Karrige dhe tavolina luksoze
Tavolina mesi per dhoma ndenje
Tavolina mesi per dhoma ndenje
Kuzhina moderne dhe klasike
Kuzhina moderne dhe klasike
Aksesore mobilimi
Aksesore mobilimi
Tavolina ngrenie
Tavolina ngrenie
Pllaka per ambjente zyrash
Pllaka per ambjente zyrash
Pllaka shtrimi per shtepi
Pllaka shtrimi per shtepi
Pllaka dyshemeje
Pllaka dyshemeje
Parkete laminat
Parkete laminat
Parkete druri
Parkete druri
Mobilje tualeti
Mobilje tualeti
Pajisje hidrosanitare
Pajisje hidrosanitare
Sete hidrosanitare
Sete hidrosanitare
Vaska me hidromasazh
Vaska me hidromasazh
Pllaka dushi
Pllaka dushi
Lavaman per tualet
Lavaman per tualet
Kabina dushi
Kabina dushi
WC Porcelani
WC Porcelani
Mishelatore
Mishelatore
Aksesore per banjo
Aksesore per banjo
Pista vrapimi
Pista vrapimi
Pajisje palestre
Pajisje palestre
Bicikleta per palester
Bicikleta per palester
Transport dhe montim falas
Transport dhe montim falas
Aksesore moderne per shtepi
Aksesore moderne per shtepi
Aromatizues ambjenti
Aromatizues ambjenti
Garderoba moderne
Garderoba moderne
Kuzhina gatimi
Kuzhina gatimi
Soxhorno televizori per sallone
Soxhorno televizori per sallone

Partnere

brunes-partnere-34brunes-partnere-33brunes-partnere-32brunes-partnere-31brunes-partnere-30brunes-partnere-29brunes-partnere-28brunes-partnere-27brunes-partnere-26brunes-partnere-25brunes-partnere-24brunes-partnere-23brunes-partnere-22brunes-partnere-21brunes-partnere-20brunes-partnere-19brunes-partnere-18brunes-partnere-17brunes-partnere-16brunes-partnere-15brunes-partnere-14brunes-partnere-13brunes-partnere-12brunes-partnere-11brunes-partnere-10brunes-partnere-09brunes-partnere-08brunes-partnere-07brunes-partnere-06brunes-partnere-05brunes-partnere-04brunes-partnere-03brunes-partnere-02brunes-partnere-01

Video

Video