Secondary Adv

Almex

Adresa: Rruga e durresit,nr 31-1001, Tirane, Albania

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Almex nder vite ka kontribuar ndjeshem per zhvillimin e sektorit te hoteleri-turizem. Tashme jane me mijera ambiente biznesi te arreduara nga Almex. Gama e produkteve te ofruar nga Almex ne tregun shqipetare, bazuar ne design, confort dhe cilesi, ka sjelle suksesin dhe jetegjatesine e biznesit te klienteve tane. Almex i ka dedikuar kënaqësisë se shijuarit te jetes në shtëpi, me dizajn dhe tendencat e fundit ne mobilim: Misioni i Almex është që të ofrojë cilesine maksimale ne harmoni te plote me dizajnin me të ri ne interior. Ekzotika dhe relaksi ne ambientet e plazheve sjelle ne perfeksion nga eksperienca shumevjecare e Almex.

Çfarë ofron

Gama e produkteve te ofruar nga Almex ne tregun shqipetare, bazuar ne design, confort dhe cilesi, ka sjelle suksesin dhe jetegjatesine e biznesit te klienteve tane. Almex i ka dedikuar kënaqësisë se shijuarit te jetes në shtëpi, me dizajn dhe tendencat e fundit ne mobilim: Misioni i Almex është që të ofrojë cilesine maksimale ne harmoni te plote me dizajnin me të ri ne interior. Ja ne dukje nje pasuri produktesh te zgjedhura posacerisht per ju per te dhuruar nga afer markat made-in EU.

Te shijosh kenaqesine e qendrimit ne natyre me produktet prodhuar vecanerisht per outdoor. Rastesia e takimit ne ambient zyre, ku reflekton dukshem performanca e vecante e produkteve te perzgjedhura, ofruar nga Almex.

Ekzotika dhe relaksi ne ambientet e plazheve sjelle ne perfeksion nga eksperienca shumevjecare e Almex. Korniza elegante shfaq shumellojshmerine e shezlongeve dhe cadrave te permbledhura nga dekori rafinuar i produkteve Almex. Jemi te vëmendshëm ndaj kerkesave te klienteve tane, e kompletojme zgjedhjen më të mire në kohën e duhur. Vihemi ne dispozicion të klientëve për të përmbushur deshirat e gustove te tyre.

 

Shërbime

Mobilje per arredim te brendshem
Mobilje per arredim te brendshem
Mobilje per arredim te jashtem
Mobilje per arredim te jashtem
Divane dhe Tavolina verande
Divane dhe Tavolina verande
Tavolina mesi
Tavolina mesi
Arredim lokalesh
Arredim lokalesh
Arredim baresh dhe restorantesh
Arredim baresh dhe restorantesh
Karrige dhe tavolina per restorante
Karrige dhe tavolina per restorante
Divane dhe karrige per zyra mbledhjesh
Divane dhe karrige per zyra mbledhjesh
Divane dhe kolltuqe per zyra
Divane dhe kolltuqe per zyra
Karrige per lokale
Karrige per lokale
Karrige contemporary per bare, restorante
Karrige contemporary per bare, restorante
Karrige dhe stola te larte per organizim eventesh
Karrige dhe stola te larte per organizim eventesh
Arredim hotelesh
Arredim hotelesh
Karrige per pishina
Karrige per pishina
Set tavolina dhe karrige per veranda
Set tavolina dhe karrige per veranda
Mobilim zyrash per kompani
Mobilim zyrash per kompani
Panele ndarese per restorante, zyra, lokale
Panele ndarese per restorante, zyra, lokale
Stola, Karrige te larta per banak kuzhine
Stola, Karrige te larta per banak kuzhine
Tavolina dhe Karrige per ambjente ne natyre
Tavolina dhe Karrige per ambjente ne natyre
Tavolina dhe Karrige metalike
Tavolina dhe Karrige metalike
Karrige dhe tavolina kunder lageshtires
Karrige dhe tavolina kunder lageshtires
Vazo moderne per lokale dhe shtepi
Vazo moderne per lokale dhe shtepi
Cadra per shezllona
Cadra per shezllona
Shezllone per pishina, plazhe
Shezllone per pishina, plazhe
Shezllona modern
Shezllona modern
Cadra per lokale verore
Cadra per lokale verore
Tenda per veranda shtepie
Tenda per veranda shtepie
Ndricuesa dekorativ per ambjente te jashtme
Ndricuesa dekorativ per ambjente te jashtme
Aksesore per mobilimin e zyrave
Aksesore per mobilimin e zyrave
Aksesore dekorativ per mobilim shtepie
Aksesore dekorativ per mobilim shtepie

Punë të kryera

Hotel bar restorant FROJD
Hotel bar restorant FROJD
Hotel Colosseo
Hotel Colosseo
Kompleksi ALBES , Fier
Kompleksi ALBES , Fier
Kompleksi Mai Tai
Kompleksi Mai Tai
MCA architecture
MCA architecture
Miramare, Vlore
Miramare, Vlore
Sheraton Tirana Hotel
Sheraton Tirana Hotel
Tamel Pazari i Ri
Tamel Pazari i Ri
Vip Lounge Bar, Kuzum Baba , Vlore.
Vip Lounge Bar, Kuzum Baba , Vlore.
Vitelli Bar
Vitelli Bar
Bamboo Spa Hammam
Bamboo Spa Hammam
Bougainville Bay
Bougainville Bay

Katalogu

Video