Secondary Adv

Letrat murale PROHOME, sjellin ne ambjentet tuaja bukurine e natyres!

Kompania “Prohome” sjell në tregun shqiptar firmën prestigjoze hollandeze të letrave murale “BN Wallcoverings”.Këtu do të gjeni të gjitha llojet e letrave murale që ju nevojiten për ambjentet tuaja,  si edhe artikuj me shumicë dhe pakicë.

“ProHome” merr përsipër projektimin dhe zbatimin e të gjitha punimeve. Gjithashtu kompania ofron edhe një garanci 10 vjeçare për të gjitha produktet.Koleksioni i ri është dizenjuar nga studioja jonë, e cila synon të nderthurë trendet më të fundit dhe inovacionet teknike. Disa prej dizenjove tona grafike janë përdorur në shumë projkekte në të gjithë botën.Të gjitha Letrat Murale BN janë realizuar në bashkëpunim me  dizenjatorë të njohur ndërkombëtarë.

 

1.Letra murale - RIVIÈRA MAISON

Në shtëpi ju mund të krijoni dizenjo, e cila ju personalizon me koleksionin e ri të letrave murale. RIVIÈRA MAISON: Shtëpia është vendi ku ju mund të jeni vetvetja.

 

2.Letra murale - DUTCH MASTERS

Letrat e murit BN, si një nga markat më të fuqishme në botë është edhe krijues i trendeve me te reja në botën e dekorimit të mureve.Ky koleksion është i frymëzuar nga kryeveprat e famshme të muzeumit “The Rijksmuseum” në  Amsterdam.Në këtë koleksion mbizotërojnë lulet dhe ngjyrat si: grija, e kuqja e thellë dhe krem.

 

3.Letra murale - CHACRAN

Diversiteti i natyrës është i reflektuar në ngjyrat dhe nuancat e këtij koleksioni.Nga ngjyrat romatike deri tek dizenjot e errta me refleks ari dhe bakri.Letrat murale CHACRAN e transformojnë murin tuaj në perrallën e Një Mijë e Një Netëve.Flutrat, insektet dhe lulet e bëjnë këtë letër murale përrallore.

 

4.Letra murale - PURE PASSION

Koleksioni ynë i fundit i Maison Deco është PURE PASSION. Një koleksion i pasur i letrave murale dhe pasionant me një ndjesi të papërmbajtur, e cila është mjaft modeste që të shpërndani vëmendjen tuaj edhe në pjesën tjetër të arredimit të brendshëm.

 

5.Letra murale - VIVRE

Koleksioni i fundit i Letrave murale Vinyl është VIVRE.Dizenjot e letrave murale VIVRE janë një kombinim dinamik i natyrës së qetë, e cila sjell ndriçim dhe atmosferë të ngrohtë familjare ne çdo dhomë të shtëpisë tuaj.

 

Per me teper informacion rreth PROHOME klikoni ketu


Me te lexuarat ne Arredim & How-To