Secondary Adv

Ide arredimi per dhome bebesh

Share on Google+

Dhomat e bebeve janë gjithnjë të bukura por për të krijuar një arredim unik ne ju vijmë në ndihmë me disa ide mjaft të vlefshme.    

 

Të arredosh dhomën e bebes për këdo që është në një pritje të ëmbël është me të vërtetë një lumturi më vete. Dhoma e bebes duhet të duket me patjetër përrallore, me një ambjent jo shumë të ngarkuar por që njëkohësisht të ketë orenditë e nevojshme për të gjitha gjërat e bebit. Kujdesuni që në të njëjtën kohë të ndërthurni elementë qetësues për të porsalindurin tuaj, si për shembull ngjyra e dhomës por edhe orenditë duhet të jenë në një ngjyrë kryesisht neutrale për të krijuar një ambjent qetësues për të. Ngjyrat neutrale janë gjithashtu në modë këtë vit, kështu që mos u shqetësoni sepse do të keni si përfundim një arredim plot stil dhe sigurisht shumë të ngrohtë për beben tuaj. Kujdesuni që të vëreni çdo detaj të mundshëm në këto ide arredimi të shfaqura për ju në këtë artikull, pasi janë me të vërtetë të veçanta dhe me patjetër do ju ndihmojnë të qartësoheni.     

  

   

 

 

 

 

 

 

 

 


Më të lexuarat