Secondary Adv

Si te dekoroni shtepine per festat e fundvitit

Share on Google+

Nëse jeni duke kërkuar për një dekor magjik ashtu si edhe vetë festat, ne ju ftojmë të shihni disa nga idetë më të bukura të dekoreve festive. 

 

Festat janë një periudhë e gëzuar dhe për shumë njerëz ato shihen si magjike, si burim lumturie. Për ti bërë edhe më të bukura dhe të lumtura këto festa na nevojitet një dekor i tillë. Nuk mund të lëmë kurrësesi shtëpinë tonë pa dekoruar dhe pa mbushur çdo cep të saj me kryefjalën e këtyre ditëve, që janë dritat, ngjyrat, dekoret e gëzueshme. Mos humbisni asgjë nga ajo çfarë është konsideruar si trendi i dekorit festiv këtë vit. Dizajnera dhe dekorues të njohur kanë ndarë disa prej tematikave dhe stileve të dekorit për këto krishtlindje dhe fund vit. Më poshtë janë disa ide mjaft mbreslënëse të dekorit festiv të cilat të bëjnë ti duash ti shohësh të gjitha si pjesë të hapësirës tënde.   

 

   

 

 

 

 

 

 

 


Më të lexuarat