Secondary Adv

Shirit led kundra ujit, Teoren

Teoren

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722

 Pershkrimi

Shirit led 14.4w 12V, shirit led RGB 4.8w dhe 14.4w, shirit led kundra ujit 220v-240v IP65

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme