Secondary Adv
ACP
Njoftohuni me të rejat më të fundit rreth projekteve, kompanive dhe lajmeve në Shqipëri!

Palasa Bay Resort | 2018


Palasa BAY RESORT – nje thesar i vertete buze detit Jonian. Nje vend pushimi luksoz midis natyres mahnitese ku pamja e saj te jep ndjesi relaksuese.

Ne rreth 14 hektare toke do jete e organizuar dhe harmonizuar me natyren nje siperfaqe ndertimi prej 44.000m² , ku ne pjesen jugore te saj shtrihet deti.
Jane projektuar 160 njesi vilash te cilat ofrojne relaksin , privatesine dhe pamjen panoramike nga deti. Aty ku natyra i ka bere bashke , malin dhe detin jane projketuar vila dhe hoteleria me nje arkitektur e nderthurur midis tradicionales dhe modernes, duke perdorur material prej guri dhe druri.

Fillimi i punimeve:    2018
Vendndodhja:    Palase – Dhermi
Sipërfaqja e truallit:    14ha
Sipërfaqe ndërtimi:    56.400 m2
Tipologjia e ndertimit:    Vila dhe Hoteleri

Edil-Al:
Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, Tirane, Shqiperi
Tel: +355 44801041
Fax: +355 42234941

Shitje dhe marketing:
Cel: +355 69 401 7175
Tel: +355 42271886/3
Fax: +355 42234941

Me shume projekte ne Shqiperi