Secondary Adv

Kleso

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Kleso ltd operon ne tregun vendas me nje eksperience te gjate ne tregtimin e pllakave dhe hidrosanitareve. Firma bashkepunon me kompani prestigjoze europiane duke sjelle ne tregun shqipetar nje game te gjere produktesh cilesore.