Secondary Adv

CLASSIC GOLD FURNITURE

 

Përshkrimi

CLASSIC GOLD FURNITURE operon në tregun vendas me një eksperiencë të gjatë në arredimin e ambjenteve të ndryshme me mobilje klasike dhe luksoze si shtëpi, apartamente, zyra, restorante, institucione, etj. CLASSIC GOLD FURNITURE realizon arredime të ndryshme në stilin venecian. Nëse keni menduar të arredoni ambjentet tuaja me mobilje të vecanta unike, luksoze, me vlerë historike dhe me punime druri tradicionale për zyrën, vilën, apartamentin apo hotelin tuaj, CLASSIC GOLD FURNITURE ju kuron në cdo detaj. Mobiljet antike janë një pasion dhe krenari për njerezit që i pëlqejnë dhe i koleksionojne ato. Stili i tyre të jep kënaqësinë që të shohesh dhe të vleresosh punën e bërë me detaje. Duke qënë se materiali i tyre është kryesisht dru, ky stil mobiljesh është shumë rezistent ndaj kohës.Frima ka si qëllim që cdo klient të ndjehet unik me mobiljet dhe arredimin e që realizon. CLASSIC GOLD FURNITURE është destinacioni i duhur, atje ku eksperienca takon elegancen! Unike, elegante dhe të një cilësie të lartë!

Çfarë ofron


CLASSIC GOLD FURNITURE ju ofron një gamë të gjërë mobiljesh të prodhimeve Italiane. Mobiljet janë të stilit klasik dhe mjaft lulsoze, fakt për t’u përmenduar është edhe historia e tyre e gjatë. Kur antikja prek të tashmen, krijohet një vlerë unike. CLASSIC GOLD FURNITURE vjen pranë jush me mobilje antike veneciane, luksoze dhe mjaft klasike si: Karrike klasike, karrige antike, tavolina ngrenje, tavolina antike, tavolina mesi,divane klasike, kolltuqe antike, sete klasike divanesh, dhoma gjumi,krevate klasike, gardaroba klasike, dollape antike, pasqyra zbukuruese, pasyra antike, aksesore zbukurues per shtepi, piktura antike, piktura dekorative, ora muri, ora muri antike, ndricuesa klasike, abazhure antike, etj.

CLASSIC GOLD FURNITURE realizon arredime me mobilje antike të cdo ambjenti si:
•    Arredim shtepish
•    Arredim apartamentesh
•    Arredim restorantesh
•    Arredim baresh
•    Arredim zyrash
•    Arredim institucionesh

Tek CLASSIC GOLD FURNITURE shpk do të gjeni gjithcka për shtëpine, mobilje me cilësi të lartë. Cmime promocionale dhe produkte të vecanta.

Shërbime

Divane klasike per salla te medha
Divane klasike per salla te medha
Dollape klasike
Dollape klasike
Dollape per dhoma gjumi klasike
Dollape per dhoma gjumi klasike
Dyqan per mobilje antike, klasike,neoklasike
Dyqan per mobilje antike, klasike,neoklasike
Ekspozitore klasike me xham dhe dru
Ekspozitore klasike me xham dhe dru
Karrige klasike per sallon
Karrige klasike per sallon
Koke krevati me veshje dhe gdhendje
Koke krevati me veshje dhe gdhendje
Kolltuqe per dhoma ndenjeje
Kolltuqe per dhoma ndenjeje
Kolltuk dysh stil klasik
Kolltuk dysh stil klasik
Kolltuk me mbeshtetese metalike
Kolltuk me mbeshtetese metalike
Kolltuqe me cope me dizajne
Kolltuqe me cope me dizajne
Komo klasike me detaje gold
Komo klasike me detaje gold
Komo per dhome gjumi
Komo per dhome gjumi
Komodina stil klasik me pasqyre rrethore
Komodina stil klasik me pasqyre rrethore
Krevate me detaje klasike
Krevate me detaje klasike
Mobilje banjo klasike
Mobilje banjo klasike
Mobilje klasike per zyra
Mobilje klasike per zyra
Mobilje salloni klasike
Mobilje salloni klasike
Ora klasike per shtepi
Ora klasike per shtepi
Pasqyra me korniza klasike
Pasqyra me korniza klasike
Shkalle druri per shtepi duplex
Shkalle druri per shtepi duplex
Soxhorno neoklasike per sallon
Soxhorno neoklasike per sallon
Tavolina dhe karrige per 12 persona
Tavolina dhe karrige per 12 persona
Tavolina gold me gdhendje
Tavolina gold me gdhendje
Tavolina me pasqyre
Tavolina me pasqyre

Punë të kryera

Dhome gjumi stil venecian
Dhome gjumi stil venecian
Arredim klasik per shtepi
Arredim klasik per shtepi
Tavolina ngrenie klasike
Tavolina ngrenie klasike
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424089
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424101
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424110
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424140
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424155
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424168
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424214
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424226
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424242
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424256
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424270
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424283
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424306
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424319
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424337
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424363
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424374
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424386
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424412
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424423
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424438
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424747
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424769
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424799
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424815
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424834
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424846
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424862
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424875
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424892
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424906
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424944
CLASSIC GOLD FURNITURE1532424972
CLASSIC GOLD FURNITURE1532425031
CLASSIC GOLD FURNITURE1532425047
CLASSIC GOLD FURNITURE1532425072
CLASSIC GOLD FURNITURE1532425092
CLASSIC GOLD FURNITURE1532425143
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915454
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915471
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915485
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915506
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915520
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915535
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915550
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915570
CLASSIC GOLD FURNITURE1562915588
Arredim apartamenti me stil Klasik
Arredim apartamenti me stil Klasik
Arredim shtepie stil klasik
Arredim shtepie stil klasik
Dekorim restoranti me elemente antik
Dekorim restoranti me elemente antik
Adorions Palace
Adorions Palace

video