Secondary Adv

SHEHU 2006

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Shehu 2006 shpk (Fabrika e profileve te aluminit) eshte themeluar në vitin 2006, operon në tregun shqiptar  duke ofruar cilësi dhe komoditet në fushën e mobilimit të ambienteve familiare dhe publike. Përvoja e gjatë dhe përkushtimi i stafit te Shehu 2006 shpk e kanë renditur kompaninë në një ndër subjektet me prestigjioze të profilit . My Home ofron makineritë e teknologjisë më të lartë kanë mundësuar dorëzimin në kohë rekord të projekteve ne fushen e mobilimit dhe te profileve te aluminit.

Çfarë ofron

Shehu 2006 shpk (Fabrika e profileve te aluminit)  operon ne prodhim mobiljesh dhe durali sipas porosive te klienteve, se fundmi ofron edhe prodhim profilesh alumini me makinerite me moderne.

Kompania jone ofron:

-Prodhim profile alumini sistem uno
-Punime me etalbond
-Dyer dritare alumini
-Qepena
-Prodhim mobilje me porosi
-Dyer te blinduara
-Mobilje per sallon
-Dyer te brendshme
-Divane dhe kolltuqe
-Kuzhina gatimi
-Dhoma gjumi
-Tavolina dhe karrige
-Mobilje per zyra (druri dhe MDF)
-Arredim verande
-Banka shkolle (druri dhe MDF)

Shërbime

Soxhorno moderne
Soxhorno moderne
Set tavoline me karrige
Set tavoline me karrige
Rafte dhe komedina druri
Rafte dhe komedina druri
Mobilje per zyre
Mobilje per zyre
Mobilim shtepie
Mobilim shtepie
Mobilim sallonesh
Mobilim sallonesh
Mobilim per bare dhe restorante
Mobilim per bare dhe restorante
Dhoma gjumi per cifte
Dhoma gjumi per cifte
Dyer te blinduara
Dyer te blinduara
Dyer alumini
Dyer alumini
Dritare alumini
Dritare alumini
Qepena alumini
Qepena alumini
Profile alumini
Profile alumini
Prodhim profile alumini
Prodhim profile alumini
Arredim verandash
Arredim verandash

Punë të kryera

Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Karrige tavolina per bare
Karrige tavolina per bare
Kuzhine moderne MDF
Kuzhine moderne MDF
Mobilim Arredim kuzhine
Mobilim Arredim kuzhine
Raft librash per sallon
Raft librash per sallon
Mobilje druri antike
Mobilje druri antike

Filiale

Filiali 1: Ishull Lezhe, Kryqezimi Rriles, Lezhe
Filiali 2: Prane Ures se Bahcallekut, Shkoder