Secondary Adv

Elektromagjia

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Elektromagjia eshte perfaqesuesja e autorizuar e firmes Miele ne Shqiperi. Prezente ne tregun Shqiptar qe prej vitit 2006, deshirojme t’ju ofrojme me te miren, duke ju siguruar bashkepunim jetegjate dhe cilesor. Jeni te mirepritur te vizitoni Show room-in tone, per te fituar keshtu nje eksperience te paharrueshme.