Secondary Adv

Art & Dekor Mobileri

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Mobileri Art&Dekor (MAD) ka filluar eksperiencen e saj qe para vitit 2000. Art&Dekor u konkretizua ne vitin 2002 dhe eshte nje nga kompanite me te suksesshme ne prodhimin dhe tregtimin e mobiljeve me porosi. Ajo ofron nje game te gjere sherbimesh dhe produktesh mobilerie, moderne dhe klasike me fabriken e saj te prodhimit, e cila ndodhet ne Tufine.

Sistemi i magazinimit dhe makinerite profesionale, gjithashtu punimi ne gdhendje me dore, e bejne MAD nje nga mobilerite me te dashura per klientin.Kalimi i viteve dhe eksperienca na kane bere te kuptojme nevojat relale te klientit kundretj produkteve qe ofrome, si ne cilesi ashtu edhe ne dizenjo, duke plotesuar keshtu cdo deshire te tyre. Produktet tona shoqerohen nga stafi profesionai, i cili ju ofron cdo specifikim ne lidhje me produktet.

Çfarë ofron

Mobileri Art&Dekor ofron cdo gje qe ju nevojitet per arredimin e shtepise tuaj, pervec parketit. Ne prodhojme dhe tregtojme:

Mobilje per shtepi
Mobilje per bare dhe restoranti
Mobilje per dhoma gjumi
Dollap per dhoma gjumi matrimoniale
Dollap per dhoma femijesh me porosi
Komo dhe komodina moderne dhe klasike
Kuzhina gatimi
Kredenca
Portmonto

Divane dhe kolltuqe per shtepi dhe lokale
Mbajtese televizori
Mobilje per zyra
Mobilje me porosi per klinika dentare
Mobilje per arredim butiqesh
Mobilje per farmaci dhe dyqane rrobash
Tavolina mesi dhe per kuzhina
Tavolina recepsioni
Arredim per ambjente zyrash
Mobilje tualeti dhe pasqyra
Divane moderne dhe klasike etj.

Shërbime

Mobilje druri me porosi
Mobilje druri me porosi
Kolltuqe klasike
Kolltuqe klasike
Arredim recepsioni
Arredim recepsioni
Tavolina per mbledhje me porosi
Tavolina per mbledhje me porosi
Banak per recepsion
Banak per recepsion
Tavolina te personalizuara
Tavolina te personalizuara
Dollap per dhoma gjumi
Dollap per dhoma gjumi
Tavolina druri klasike
Tavolina druri klasike
Tavolina ngrenie
Tavolina ngrenie
Tavolina mesi
Tavolina mesi
Raft per mbajtje vere
Raft per mbajtje vere
Arredim zyrash me mobilje
Arredim zyrash me mobilje
Minibar per sallon
Minibar per sallon
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina me ishull
Kuzhina me ishull
Gdhedje druri me dore
Gdhedje druri me dore
Dyer druri me porosi
Dyer druri me porosi
Mobilim komplet per dhoma gjumi
Mobilim komplet per dhoma gjumi
Dollap per dhoma femijesh
Dollap per dhoma femijesh
Kende moderne per shtepi
Kende moderne per shtepi
Kolltuqe klasike me porosi
Kolltuqe klasike me porosi
Arredim komplet per shtepi
Arredim komplet per shtepi
Tavolina kafeje dekorative
Tavolina kafeje dekorative
Pasqyra klasike sipas porosise
Pasqyra klasike sipas porosise
Mobilje luksoze me porosi
Mobilje luksoze me porosi
Kende salloni
Kende salloni
Krevat dopio me koke me tapiceri
Krevat dopio me koke me tapiceri
Krevate per femije me vend per nderrim
Krevate per femije me vend per nderrim
Mobilje korridori
Mobilje korridori
Prodhim trinash per krevat
Prodhim trinash per krevat
Kolltuqe dhe Divane per lokale sipas projektit
Kolltuqe dhe Divane per lokale sipas projektit
Kuzhine gatimi e punuar me dru sipas porosise
Kuzhine gatimi e punuar me dru sipas porosise
Punime dekore me dru per bare lokale restorante
Punime dekore me dru per bare lokale restorante
Rafte hekur dhe dru per bare
Rafte hekur dhe dru per bare

Punë të kryera

Art & Dekor Mobileri1507719809
Art & Dekor Mobileri1507719832
Art & Dekor Mobileri1507719927
Art & Dekor Mobileri1507719937
Art & Dekor Mobileri1507719955
Art & Dekor Mobileri1507719975
Art & Dekor Mobileri1507719987
Art & Dekor Mobileri1507719996
Art & Dekor Mobileri1507720005
Art & Dekor Mobileri1507720017
Art & Dekor Mobileri1507720026
Art & Dekor Mobileri1507720036
Art & Dekor Mobileri1507720045
Art & Dekor Mobileri1507720057
Art & Dekor Mobileri1507720067
Art & Dekor Mobileri1507720079
Art & Dekor Mobileri1507720089
Art & Dekor Mobileri1507720164
Art & Dekor Mobileri1507720181
Art & Dekor Mobileri1507720189
Art & Dekor Mobileri1507720200
Art & Dekor Mobileri1507720211
Art & Dekor Mobileri1507720220
Art & Dekor Mobileri1507720229
Art & Dekor Mobileri1522739741
Art & Dekor Mobileri1522739768
Art & Dekor Mobileri1522739791
Aredim Bar Kafe
Aredim Bar Kafe
Kuzhine Klasike
Kuzhine Klasike
Tavoline recepsioni
Tavoline recepsioni

Video