Secondary Adv

Mobileri Kolaj

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Vizioni i Mobileri Kolaj është që të krijojë një jetë më të mirë për njerëzit në ambientet e tyre familjare, të punës, studimit dhe argëtimit. Ne dimë se si të arredojmë dhe t'u japim jetë, rehati dhe kënaqësi këtyre ambienteve. Ne mundemi ta bëjmë këtë duke kuptuar nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe duke ofruar zgjidhje optimale, të pëlqyeshme dhe brenda buxhetit. Klientët tanë përfitojnë dhe kursejnë nga shërbimi ynë. Përfitojnë cilësi dhe kursejnë dy herë; në vlerën e blerjes dhe në kohëzgjatje, për shkak të garancisë që ne ofrojmë. Përshtatja është çelës i suksesit. Nëse klientët tanë dëshirojnë thjesht produktet tona apo na besojnë neve ambientet e tyre që ne t'ua mobilojmë plotësisht, ata gjithmonë mbeten të kënaqur. Besojini Mobilerisë Kolaj, jo vetëm për arsyet e mësipërme, por edhe se një pjesë e mirë e produkteve tona janë bërë direkt prej drurit origjinal të pyjeve tona.

Çfarë ofron

Guxojmë t'ju kërkojmë të na besoni ideimin, dizenjimin në 3D të ambientit tuaj, sepse e dijmë rezultatin përfundimtar dhe kënaqësinë që do t'ju sjellë. Mobileria jonë ofron:

Arredim klasik dhe modern, mobilim sipas dëshirës. Mobilje ambjentesh të brendshme për shtëpi, biznese, zyra, hotele dhe restorante, dhoma gjumi për cifte, dhoma gjumi për fëmijë, dhoma hoteli, dhoma teke, dyer, krevat bebesh, krevat marinarësh, kuzhina klasike, kuzhina moderne, lokale dhe restorante, minibar, mobilim zyrash, shkolla & kopshte, tavolina, përshtatje klasike dhe moderne dhe punime druri për ambientet e jashtme të shtëpive, vilave, shtëpive të pushimit, restoranteve, hoteleve dhe komplekseve. Çati, dyer të jashtme, dysheme, gazebo, kolibe, lisharës, rrethime dekorative, shezllone, shtëpi druri, stola, tenda, arredim holli, hoteli & recepsioni, arredim lokali & restoranti, arredim shtëpie, dizenjim arredimi në 3D, riparime & rikonstruksione.

Shërbime

Arredim hotelesh dhe recepsionesh
Arredim hotelesh dhe recepsionesh
Arredim komplet per bare,lokale,restorante
Arredim komplet per bare,lokale,restorante
Arredim lokalesh dhe restorantesh me dru
Arredim lokalesh dhe restorantesh me dru
Biblioteka per dhoma ndenjesh me porosi
Biblioteka per dhoma ndenjesh me porosi
Cati druri per ambjente te jashtme pushimi
Cati druri per ambjente te jashtme pushimi
Dhoma gjumi matrimoniale
Dhoma gjumi matrimoniale
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dizenjim arredimi ne 3D
Dizenjim arredimi ne 3D
Dyer druri dhe MDF per ambjente te brendshme
Dyer druri dhe MDF per ambjente te brendshme
Gaxebo druri per kopshte
Gaxebo druri per kopshte
Kolibe per qen me porosi
Kolibe per qen me porosi
Kuzhina klasike druri dhe mdf me lyerje
Kuzhina klasike druri dhe mdf me lyerje
Kuzhina moderne per ambjente te medha
Kuzhina moderne per ambjente te medha
Mobilim per bare dhe restorante
Mobilim per bare dhe restorante
Mobilim zyrash
Mobilim zyrash
Mobilje per shkolla dhe kopshte
Mobilje per shkolla dhe kopshte
Punime druri per ambjente te jashtme
Punime druri per ambjente te jashtme
Punime druri per hotele
Punime druri per hotele
Punime shtepizash druri
Punime shtepizash druri
Riparime dhe rikonstrukisone per mobilje
Riparime dhe rikonstrukisone per mobilje
Rrethime druri dekorative
Rrethime druri dekorative
Rrethime druri
Rrethime druri
Shezllone druri me porosi
Shezllone druri me porosi
Shtepi prej druri
Shtepi prej druri
Soxhorno druri per dhome ndenjeje
Soxhorno druri per dhome ndenjeje
Stola druri per ambjent te jashtem
Stola druri per ambjent te jashtem
Tenda dhe streha druri
Tenda dhe streha druri
Shtrim dyshemeje me parket laminat dhe dru
Shtrim dyshemeje me parket laminat dhe dru
Shtrim dyshemeje me parket druri
Shtrim dyshemeje me parket druri
Arredim lokalesh me dru
Arredim lokalesh me dru
Mobilim per salla mbledhjesh
Mobilim per salla mbledhjesh
Arredim dyqanesh me mobilje
Arredim dyqanesh me mobilje
Dyer te brendshem tamburate
Dyer te brendshem tamburate
Dyer me dru masiv
Dyer me dru masiv
Dyer jasthme te punuara me dru
Dyer jasthme te punuara me dru

Punë të kryera

Mobileri Kolaj1532425379
Mobileri Kolaj1532425395
Mobileri Kolaj1532425442
Mobileri Kolaj1532425475
Mobileri Kolaj1532425485
Mobileri Kolaj1532425499
Mobileri Kolaj1532425511
Mobileri Kolaj1532425548
Mobileri Kolaj1532425563
Mobileri Kolaj1532425574
Mobileri Kolaj1532425598
Mobileri Kolaj1532425615
Mobileri Kolaj1532425659
Mobileri Kolaj1532425710
Mobileri Kolaj1532425740
Mobileri Kolaj1532425757
Mobileri Kolaj1532425773
Mobileri Kolaj1542707765
Mobileri Kolaj1542707779
Mobileri Kolaj1542707822
Mobileri Kolaj1542707908
Arredim kuzhine
Arredim kuzhine
Arredim total ambjenti
Arredim total ambjenti
Arredim vile
Arredim vile
Dental  clinic
Dental clinic
Koncept
Koncept
Penelope
Penelope