Secondary Adv

IDEAR

 

Përshkrimi

“Mobileri Idear” me eksperiencë 20 vjecare në tregun e prodhimit të mobiljeve renditet lider numër një në këtë fushë. Kompaninë Idear e gjeni në Fushë Krujë nga ku ju mund të zgjidhni të mobiloni shtëpitë tuaja dhe të shfrytëzoni hapësirat në mënyrë ideale duke porositur mobiljet e shtëpisë te ne. Sepse “Mobileri Idear” ofron gamën e gjerë të mobilieve klasike dhe moderne me cilësinë dhe finesën maksimale të tyre. Në Idear ju mund të gjeni gjithçka që dëshironi për të akomoduar shtepinë, zyrën apo ambjente të ndryshme ku ju punoni ose jetoni. Dizajni dhe cilësia e produkteve janë të punuar nga mjeshtër profesionistë dhe me materiale të cilësisë së parë. 

Ju mirëpresim pranë sallonit tonë!

 

Çfarë ofron

MOBILERI IDEAR ju shërben me cilësi, korrektësi dhe garanci,  për t`ju ndihmuar të mobiloni shtëpitë tuaja, por jo vetem, ne mobilojme gjithashtu bare, restorante, hotele, institucione publike dhe private. Që të ndiheni mirë dhe komod “Mobileri idear” dhe specialistët janë gati për ju në cdo kohë. Tregtojmë me shumicë dhe pakicë produkte të cilësisë së parë. Te ne do të gjeni kënde dhe kolltuqe të rehatshëm dhe dinjitoze, tavolina mesi dhe karrige me dizenjo perfekte dhe unike, minibare dhe soxhorno që salloni juaj të jetë mrekulli, dhoma gjumi për ju dhe për fëmijët tuaj që komoditeti juaj të jetë në cdo kohe i garantuar. Transporti është falas.

 

Produktet që ofrohen: 

• Mobileri për shtëpi, zyra, apartamente, bare, restorante, hotele, dhoma gjumi, dhoma fëmijësh, etj.

• Arredim për ambjentë të ndryshme

• Shumëllojshmëri modelesh

 

Shërbime

Arredim per dhoma gjumi
Arredim per dhoma gjumi
Arredim per dhoma hotelesh
Arredim per dhoma hotelesh
Arredim total ambjenti me mobilje druri
Arredim total ambjenti me mobilje druri
Arredim total hoteli
Arredim total hoteli
Dhoma gjumi bashkekohore
Dhoma gjumi bashkekohore
Dhoma gjumi per vajza
Dhoma gjumi per vajza
Divane dhe kolltuqe klasike
Divane dhe kolltuqe klasike
Divane me porosi per hapesira te medha
Divane me porosi per hapesira te medha
Divane per sallone pritjeje
Divane per sallone pritjeje
Kapake kuzhinash me plastifikim dhe me lyerje, druri dhe mdf
Kapake kuzhinash me plastifikim dhe me lyerje, druri dhe mdf
Kende me module per ambjente te medha
Kende me module per ambjente te medha
Kende me porosi me elemente druri
Kende me porosi me elemente druri
Kende me porosi me kembe inoksi
Kende me porosi me kembe inoksi
Kompani per prodhim mobiljesh
Kompani per prodhim mobiljesh
Kredenca handmade me porosi
Kredenca handmade me porosi
Kuzhina dru me lyerje me permasa te ndryshme
Kuzhina dru me lyerje me permasa te ndryshme
Minibare me porosi per dhome ndenjeje
Minibare me porosi per dhome ndenjeje
Mobilje druri me porosi
Mobilje druri me porosi
Mobilje druri per shtepi
Mobilje druri per shtepi
Mobilje importi me porosi
Mobilje importi me porosi
Ndarese ambjenti funksionale
Ndarese ambjenti funksionale
Prodhim dhoma gjumi per djem
Prodhim dhoma gjumi per djem
Prodhim kolltuqesh dhe poltronash
Prodhim kolltuqesh dhe poltronash
Prodhim kuzhina gatimi me dru masiv
Prodhim kuzhina gatimi me dru masiv
Prodhim mobilje druri per arredim lokali
Prodhim mobilje druri per arredim lokali
Prodhim mobiljesh per ambjente klasike
Prodhim mobiljesh per ambjente klasike
Prodhim mobiljesh per shtepi
Prodhim mobiljesh per shtepi
Soxhorno per dhoma ndenjeje
Soxhorno per dhoma ndenjeje
Tavolina ngrenie me karrige druri
Tavolina ngrenie me karrige druri
Transport dhe montim falas
Transport dhe montim falas

Punë të kryera

CNR Expo Istanbul
CNR Expo Istanbul
Farke e Madhe, Tirane, Albania
Farke e Madhe, Tirane, Albania
Instanbul, Turkey
Instanbul, Turkey
Kuzhine per dhome gatimi
Kuzhine per dhome gatimi
Mobilim zyrash me rafte
Mobilim zyrash me rafte
Mobilje per kend televizori
Mobilje per kend televizori
Prodhim tavolinash ne Tirana Business Park
Prodhim tavolinash ne Tirana Business Park
Shkoder, Albania
Shkoder, Albania
Tirana Business Park
Tirana Business Park
Dhome gjumi per dy vajza
Dhome gjumi per dy vajza
Dhome per dy femije (Vajze dhe Djale)
Dhome per dy femije (Vajze dhe Djale)
Dollap me permasa jashte standartit
Dollap me permasa jashte standartit
Kend i personalizuar me permasa jashte standartit
Kend i personalizuar me permasa jashte standartit
Kend ndenje per sallon
Kend ndenje per sallon
Krevat me punim tapicerie
Krevat me punim tapicerie
Mobilje per dhome gatimi Stil klasik
Mobilje per dhome gatimi Stil klasik
Prodhim mobiljesh per arredim total apartamenti
Prodhim mobiljesh per arredim total apartamenti
Dhome gjumi stil klasik
Dhome gjumi stil klasik
Garderob xhami
Garderob xhami
Kuzhine moderne me ishull
Kuzhine moderne me ishull
Mobilim apartamenti, Diber
Mobilim apartamenti, Diber
Mobilim dhome vajzash
Mobilim dhome vajzash
Punim Kuzhine me porosi
Punim Kuzhine me porosi
Set tavoline karrige luksoze
Set tavoline karrige luksoze
Tavoline ngrenie xhami
Tavoline ngrenie xhami
Arredim total apartamenti 2+1
Arredim total apartamenti 2+1
Dhome gjumi neoklasike
Dhome gjumi neoklasike
Kend modern per apartament 1+1
Kend modern per apartament 1+1
Kuzhine moderne per apartament
Kuzhine moderne per apartament
Kuzhine neoklasike
Kuzhine neoklasike

Video