Secondary Adv

Luart

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Luart Mobileri e ka nisur aktivitetin e saj prej disa vitesh në fushën e mobilerisë duke prodhuar cdo kërkesë sipas porosisë së klientit. Kompania e ka zanafillën nga profesionalizmi dhe eksperienca e krijuar, duke u bërë kështu një pikë referimi jo vetëm për zonën ku operon por edhe më gjerë.  Shumë shpejt Luart Mobileri fitoi dinjitetin dhe filloi t`i përshtej tregut duke iu përgjigjur kërkesave dhe duke plotësuar cdo nevojë të tij. Cilësia e prodhimit është e garantuar duke premtuar për jetëgjatësi dhe kohëzgjatje të mobiljeve tuaja. Kompania Luart u adaptua shpejt me teknologninë më të fundit bashkëkohore të prodhimit për të realizuar me precizion dhe saktësi cdo kërkesë. 

Shërbimet e Luart Mobileri janë të gjitha të personalizuara për t’ ju ofruar kështu mobiljet më të vecanta dhe që ju përshtaten më së miri shtëpisë tuaj. 

Çfarë ofron

Tek Luart Mobileri puna fillon që me projektimin, transportin dhe deri tek zbatimi në terren për montimin e mobiljeve të prodhuara. Për të qenë gjithmonë në krye të këtij sektori kaq të rëndësishëm të prodhimit Luart Mobileri ofron:

 

 Prodhim dhe montim mobiljesh si: 

- Dhoma gjumi martesore

- Dhoma gjumi për fëmijë

- Komodina dhe rafte funksionale

- Dollapë dhe garderoba  me përmasa të ndryshme

- Kuzhina

- Tavolina dhe karrige me porosi

- Soggiorno (soxhiorno)

- Kolltuqe

- Mobilje tualeti

 

Për Luart Mobileri synimi është të plotësohen të gjitha nevojat e klientit duke i bërë hapësirat jo vetem komode por edhe praktike, të jenë plotësisht të shfrytëzueshme dhe për ti bërë ato sa më funksionale. 

Shërbime

Dhoma gjumi martesore
Dhoma gjumi martesore
Divan kend per dhome ndenjeje
Divan kend per dhome ndenjeje
Dollape rrobash me shine
Dollape rrobash me shine
Kend me pupa dhe jastek per dhome ndenjeje
Kend me pupa dhe jastek per dhome ndenjeje
Kende dhe kolltuqe salloni Durres
Kende dhe kolltuqe salloni Durres
Kolltuqe kende stil me pickime
Kolltuqe kende stil me pickime
Komodina druri me dy sirtare
Komodina druri me dy sirtare
Komodina per dhomat e gjumit
Komodina per dhomat e gjumit
Komplet krevat dhe dyshek dopio per cifte
Komplet krevat dhe dyshek dopio per cifte
Komplete dhoma gjumi me dyshek
Komplete dhoma gjumi me dyshek
Kredenca moderne per sallon
Kredenca moderne per sallon
Krevat femijesh tek
Krevat femijesh tek
Krevate te thjeshte me mbeshtetese lekure
Krevate te thjeshte me mbeshtetese lekure
Kundrabufe druri me kapake klasike
Kundrabufe druri me kapake klasike
Mobileri me porosi ne Durres
Mobileri me porosi ne Durres
Mobilje dhome gjumi me porosi
Mobilje dhome gjumi me porosi
Modele kuzhinash moderne
Modele kuzhinash moderne
Poltrona modern per sallon
Poltrona modern per sallon
Prodhim dhomash gjumi me porosi
Prodhim dhomash gjumi me porosi
Prodhim kuzhinash gatimi ne Durres
Prodhim kuzhinash gatimi ne Durres
Prodhim mobiljesh me porosi ne Durres
Prodhim mobiljesh me porosi ne Durres
Soggiorno me porosi
Soggiorno me porosi
Tavolina me hapje me porosi
Tavolina me hapje me porosi
Tavolina ngrenie per hapesira te vogla
Tavolina ngrenie per hapesira te vogla
Zgara per krevat tek femijesh
Zgara per krevat tek femijesh

Punë të kryera

Luart1537862805
Luart1537862852
Luart1537862867
Luart1537862885
Luart1537862897
Luart1537862911
Luart1537862922
Luart1537862932
Luart1537862942
Luart1537862952
Luart1537862965
Luart1537863050
Luart1537863060
Luart1537863072
Luart1537863083
Luart1537863092
Luart1537863106
Luart1537863124
Luart1537863139
Luart1537863152
Luart1537863163
Kend televizori
Kend televizori
Kuzhine moderne e punuar me dru
Kuzhine moderne e punuar me dru
Komo per dhome gjumi femijesh
Komo per dhome gjumi femijesh