Secondary Adv

Lymi & Azbi Lighting

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Lymi & Azbi Lighting që prej vitit 1996 në tregun shqiptar është munduar për të sjellë tek ju krijimin e një dizajni ndriçimi për shtëpinë dhe oborrin tuaj. Kjo mund të mos jetë në krye të prioriteteve tuaja, por estetikja dhe e bukura motivojnë jetën e gjithkujt. Ka disa arsye praktike dhe estetike për ta bërë këtë, që nga nevoja parësore për ndricim e deri tek siguria e pronës tuaj.

 

Lymi & Azbi Lighting ju ndihmon se si ju mund të krijoni efekte të thjeshta, por profesionale në realizimin e ndriçimit të jashtëm apo të brendshëm pa qenë nevoja për të harxhuar shumë sepse tek ne do të gjeni produkte dhe shërbime me cmime ekonomike. Ne përpiqemi të bëjmë më të mirën për ju!

Çfarë ofron

Lymi & Azbi Lighting ofron për tregun shqiptar materiale elektrike dhe ndricues për ambjente të jashtme dhe të brendshme duke dëshiruar të plotësojë kërkesat e klientëve me produkte cilësore dhe ekonomike. Tek Lymi & Azbi Lighting do të gjeni:

 - Materiale elektrike

- Ndricues Led

- Spote ndricimi

- Spote tavani

- Shirita Led

- Llampa Led

- Neone Led

- Shine Led

- Panele LED

- Prozhektore Led etj.

Shërbime

Braceta anesore per ambjente te jashtme
Braceta anesore per ambjente te jashtme
Fotosensor kalimi
Fotosensor kalimi
Llampa industriale
Llampa industriale
Llampa prozhektori 10w,20w,30w,50w,70w
Llampa prozhektori 10w,20w,30w,50w,70w
Ndricuesa led per trotuare
Ndricuesa led per trotuare
Priza celsa
Priza celsa
Prozhektore led me kursim energjie
Prozhektore led me kursim energjie
Prozhektore led me sensor
Prozhektore led me sensor
Shirita led ndricimi
Shirita led ndricimi
Spot led krah
Spot led krah
Spot led me tre ngjyra
Spot led me tre ngjyra
Spote gipsi tek dysh tresh
Spote gipsi tek dysh tresh
Spote led 9,12,18w
Spote led 9,12,18w
Spote ndricimi me ngjyra sipas porosise
Spote ndricimi me ngjyra sipas porosise
Spote ndricimi per vendosje ne gips
Spote ndricimi per vendosje ne gips
Spote ndricimi toke
Spote ndricimi toke
Spote ndricuese per arredim ambjenti
Spote ndricuese per arredim ambjenti
Spote shine per lokale
Spote shine per lokale
Spote tavani per jasht
Spote tavani per jasht
Ushqyesa per led
Ushqyesa per led

Punë të kryera

Lymi & Azbi Lighting1545986365
Lymi & Azbi Lighting1545986379
Lymi & Azbi Lighting1545986392
Lymi & Azbi Lighting1545986412
Lymi & Azbi Lighting1545986425
Ndricuesa led per tavane gipsi
Ndricuesa led per tavane gipsi
Pune e kryer me teknologji Led
Pune e kryer me teknologji Led
Cinco Zone. E ndricuar nga Ndricuesa Led
Cinco Zone. E ndricuar nga Ndricuesa Led
Punime te kryera nga Teknologjia Ndricimit LED
Punime te kryera nga Teknologjia Ndricimit LED
Pune e kryer nga teknologjia e ndricimit Led
Pune e kryer nga teknologjia e ndricimit Led