Secondary Adv

ReLatex - New Wind

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Relatex - New Wind Albania është një kompani dyshekesh me 15 vite në treg në tregtimin me shumicë dhe pakicë të dyshekëve dhe jastëkëve, distributor eksluziv i kompanisë italiane New Wind. Kompania zhvillon aktivitetin e saj në fushën e prodhimit te dyshekëve me teknologji moderne, që na bëjnë të krenohemi për cilësinë dhe kualitetin e produkteve tona.

Është një rrugëtim i gjatë me sfida, ulje- ngritje të cilat me kalimin e viteve dhe rritjen e ekperiencës bënë që të jemi suksesshëm në punën tonë. Jemi të bindur për këtë, kjo si pasojë e investimeve që vijnë e shtohen në vite, me produkte origjinale dhe me shumëllojshmëri unike ne treg. Arritja jonë më e madhe është kënaqësia e klientit. Ato vijnë e shtohen dita ditës. Bashkëpunimi me klientin na ka bërë që të plotësojmë kërkesat e tyre dhe të përmirësojmë problematikat që dalin, të jemi gjithë kohës koherentë me kërkesat e tregut dhe të shpejtë në dorëzimin e porosive. Relatex - New Wind Albania jep mundësinë të gjejnë veten të gjitha shtresat e popullsisë, si në cmim ashtu edhe në cilësi me një konkurencë të ndershme.

Çfarë ofron

Relatex - New Wind është një firmë me eksperiencë në tregtimin e dyshekëve, Ne ju ofrojmë dyshekë shumë cilësorë me materiale të ndryshme dhe jetëgjatë duke synuar të përmbushim të gjitha kërkesat e klientëve. Gjithashtu ne tregtojmë dhe dyshekë sipas kërkesave të klientit në varësi të materialit që ai dëshiron dhe madhësisë së kërkuar. Dyshekët e prodhuar nga New Wind janë produkte ekologjikisht të testuara.

 

- Dyshekë kundra alergjive; 

- Dyshekë me përbërje bio; 

- Dyshekë antibakterialë; 

- Dyshekë dopio dhe tekje;

- Dyshekë për fëmijë dhe të rritur;

- Dyshekë me dhe pa susta; 

- Dyshekë memory dhe latex 100%; 

- Dyshekë memory; 

- Shtresa për dyshekë;

- Jastëk gjumi freskues dhe me Aloe Vera; 

- Jastek me hydrogel;

 

Produktet tona përmbajnë materiale natyrale për një gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm.

Shërbime

Dyqan dyshekesh ne Tirane
Dyqan dyshekesh ne Tirane
Dyqan dyshekesh
Dyqan dyshekesh
Dyshek biote
Dyshek biote
Dyshek kundra alergjive
Dyshek kundra alergjive
Dyshek me perberje bio
Dyshek me perberje bio
Dysheke antibakteriale
Dysheke antibakteriale
Dysheke cilesore ne shitje
Dysheke cilesore ne shitje
Dysheke dopio
Dysheke dopio
Dysheke me dhe pa susta
Dysheke me dhe pa susta
Dysheke memory dhe latex 100 per qind
Dysheke memory dhe latex 100 per qind
Latex ajer ajer , me dhoma ajri 65 kg
Latex ajer ajer , me dhoma ajri 65 kg
Dysheke me memory
Dysheke me memory
Jastek gjumi freskues dhe me Aloe Vera
Jastek gjumi freskues dhe me Aloe Vera
Jastek me hydrogel
Jastek me hydrogel
Jasteke gjumi
Jasteke gjumi

Partnere

new-wind

Video

Dyqani prane Sheshit Willson