Secondary Adv

LAMI 05

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Lami05 shpk eshte firma e pare ne Shqiperi qe nderton shtepi druri. Lami05 operon ne fushen e ndertimit te shtepive prej druri, cative, mobilimit dhe shkalleve prej druri. Ne Shqiperi, Kosove e Maqedoni. qe prej vitit 2005. Kjo eksperience shumevjecare dhe dhjetra objekte te ndertuara ka mundesuar qe ne te kemi kostot me te uleta dhe cilesi me te larte. Per keto arsye ne jemi Lider ne Shqiperi. Lami 05 shpk ofron per ju shtepine e enderrave tuaja per te kaluar pushimet me familjet tuaja dhe njerezit e afert per tu ndier te shendetshem, relaksuar, komod, te lumtur larg streseve dhe smogut, per tu ndier me te afruar me familjen dhe te afermit tuaj te cilet mund ti ftoni per weekende te kendeshme.

Lami05 shpk ofron gjithashtu edhe shtepi per banim te perditshem, lokale te cilet shihen si nje menyre e mire biznesi per ju, si dhe gjithashtu edhe cati druri. Jemi korrekt ne ate qe bejme dhe garantojme cilesi dhe siguri per ate qe ndertojme. Perpiqemi te plotesojme dhe tejkalojme kerkesat dhe deshirat tuaja duke ofruar projekte nga projektuesit me te njohur dhe duke i realizuar projektet me cilesine me te larte dhe koston me te ulet. Ne duam qe ne objektet qe ne ndertojme te kaloni caste sa me te bukura e te lumtura me njerezit qe doni.

Çfarë ofron

Lami 05 ofron ndertim shtepia druri te cilat jane Ekologjike, Ekonomike, Komode, Te Shendetshme, Te Bukura, Te Qendrueshme, Te Sigurta .

Ndertojme: Me shpejt, Me Mire, Me Lire...
Ofrojme: Shtepi Banimi, Restorante, Cati, Mobilim dhe Shkalle prej druri.

Lider ne shqiperi fale eksperiences tone shumvjecare dhe dhjetra objekteve te ndertuara ne mbare shqiperine jem korrekt ne ate qe bejme dhe garantojme cilesi dhe siguri per ate qe ndrtojme bashkpunojme me projektues te njohur te objekteve prej druri.

Shërbime

Cati druri per vila
Cati druri per vila
Kangjella druri, Shtepi te vogla pushimi prej druri
Kangjella druri, Shtepi te vogla pushimi prej druri
Ndertim catie me dru
Ndertim catie me dru
Ndertim lokalesh dhe restorantesh prej druri
Ndertim lokalesh dhe restorantesh prej druri
Ndertim shtepia druri
Ndertim shtepia druri
Ndertim shtepie prej druri per turizem
Ndertim shtepie prej druri per turizem
Ndertim Vileta druri
Ndertim Vileta druri
Prodhim gaxebo druri
Prodhim gaxebo druri
Projektim ndertim vilash druri
Projektim ndertim vilash druri
Punime catie per vila, shtepi, lokale, restorante
Punime catie per vila, shtepi, lokale, restorante
Shtepi me dru natyral
Shtepi me dru natyral
Shtepi te ndertuara me dru
Shtepi te ndertuara me dru
Tenda druri per veranda
Tenda druri per veranda
Veshje fasade me dru
Veshje fasade me dru
Vila druri sipas porosise
Vila druri sipas porosise

Punë të kryera

Cati vile, Durres
Cati vile, Durres
Cati vile, Kavaje
Cati vile, Kavaje
Cati, Mullet
Cati, Mullet
Gazebo druri per lokale restorante
Gazebo druri per lokale restorante
Lokal druri, Lalez
Lokal druri, Lalez
Montim catie druri, Tirane
Montim catie druri, Tirane
Ndertim me dru, Shkoder
Ndertim me dru, Shkoder
Prodhim montim vile druri
Prodhim montim vile druri
Prodhime druri per lokale, tavolina dhe karrige
Prodhime druri per lokale, tavolina dhe karrige
Prodhime druri
Prodhime druri
Punime te brendshme me dru, Kangjella dhe veshje tavani me dru natyral
Punime te brendshme me dru, Kangjella dhe veshje tavani me dru natyral
Shtepi prodhim druri
Shtepi prodhim druri
Vile druri ne Gjirin e Lalezit
Vile druri ne Gjirin e Lalezit
Vile druri, Vore
Vile druri, Vore
Vileta druri ne Lalez
Vileta druri ne Lalez
Kangjella me dru per restorant
Kangjella me dru per restorant
Ndertim shtepie  me dru
Ndertim shtepie me dru
Shkalle druri per ambient te jashtem
Shkalle druri per ambient te jashtem