Secondary Adv

SOLID 8

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Ekipi SOLID  8 me 13 vite eksperience ne fushen e projektimitdhe kryerjen e punimeve te rifinitures dhe deri ne detajet e imtesishme te mobilimit dhe ndertimit, perfshire dhe aksesoret dhe dekoret. SOLID  8 eshte studio arkitekturore dhe dizajni, e specializuar në projektim rezidencial, publik, interior dhe exterior dhe restaurime te ndertesave ekzistuese.  Solid 8 ju vjen ne ndihme me arredimin per ta bere ambjentin tuaj më të bukur, zyrat tuaja më funksionale, lokalin tuaj më atraktiv dhe apartamentet tuaja me bashkëkohore. Ne përpiqemi jo vetëm për projektet më të mira, por edhe për përvojat më të mira për klientët tanë.

Çfarë ofron

Ekipi SOLID  8 ju ofron keto sherbime:

 

Projektim
Projektim i hapesirave te brendeshme dhe te jashteme

 

Zbatim
Zbatimi punimeve te ndertimit ne nivel profesional

 

Restaurim
Restaurimi hapesirve te amortizuara dhe venja e tyre ne funksion te plote

 

Gjithashtu ofrojme sherbime me celesa ne dore me nenkontraktore, punime elektrike, hidraulike, punime gipsi, shtrim pllaka, parket, bojatisje, arredim me mobilje, perde, grila, punime hekuri dekorative etj.

Shërbime

Arkitekture dhe dizajn urban
Arkitekture dhe dizajn urban
Arredim restoranti me celesa ne dore
Arredim restoranti me celesa ne dore
Arredim zyrash me celesa ne dore
Arredim zyrash me celesa ne dore
Dizenjim mobiljesh
Dizenjim mobiljesh
Dizenjim per hapsira te brendshme
Dizenjim per hapsira te brendshme
Letra muri te personalizuara
Letra muri te personalizuara
Mbikqyrje projekti
Mbikqyrje projekti
Projekt arredimi per ambjent ndenjeje
Projekt arredimi per ambjent ndenjeje
Projekte arredimi per bare dhe restorante
Projekte arredimi per bare dhe restorante
Projekte magazinash
Projekte magazinash
Projektim arredim per zyra
Projektim arredim per zyra
Projektim dhe arredim per qendra SPA, estetike, palestra etj
Projektim dhe arredim per qendra SPA, estetike, palestra etj
Projektim dhe zbatim per dhoma hoteli
Projektim dhe zbatim per dhoma hoteli
Projektim dhe zbatim per klinika estetike
Projektim dhe zbatim per klinika estetike
Projektim i jashtem dhe i brendshem
Projektim i jashtem dhe i brendshem
Projektim per kende lojrash
Projektim per kende lojrash
Projektim zbatim per tarraca te gjelberuara
Projektim zbatim per tarraca te gjelberuara
Punime gipsi dhe lyerje me celesa ne dore
Punime gipsi dhe lyerje me celesa ne dore
Studio arkitekture per ambjente ndenjeje
Studio arkitekture per ambjente ndenjeje
Studio arkitekture per arredim apartamenti
Studio arkitekture per arredim apartamenti
Studio arkitekture per interiore
Studio arkitekture per interiore
Studio arkitekture per salla eventesh
Studio arkitekture per salla eventesh
Studio per arredim dyqanesh, marketesh
Studio per arredim dyqanesh, marketesh
Studio projektimi per vila
Studio projektimi per vila
Realizim projektesh per arredim lokalesh dhe restorantesh
Realizim projektesh per arredim lokalesh dhe restorantesh

Punë të kryera

Projekt per salle eventesh
Projekt per salle eventesh
Projekt per Uzine Ferrokromi
Projekt per Uzine Ferrokromi
Projektim per Kend Lojrash per femije
Projektim per Kend Lojrash per femije
Tarrace Lounge Bar
Tarrace Lounge Bar
Arredim dhome ndenjeje
Arredim dhome ndenjeje
Design per dhoma gjumi
Design per dhoma gjumi
Dizajn hapsirash te brendshme
Dizajn hapsirash te brendshme
Dizajn mobiljesh dhoma per vajza
Dizajn mobiljesh dhoma per vajza
Projekt per arredimin e banjos
Projekt per arredimin e banjos
Projekt per dhoma djemsh
Projekt per dhoma djemsh
Projekte interior per apartamente
Projekte interior per apartamente
Projektim dhe zbatim i projektit te mobilimit
Projektim dhe zbatim i projektit te mobilimit
Projektim dhoma gjumi
Projektim dhoma gjumi
Projektim per dhome gjumi
Projektim per dhome gjumi
Projektim salloni
Projektim salloni
Ristrukturim apartamentesh te vogla
Ristrukturim apartamentesh te vogla
Studio arkitekture per shtepi
Studio arkitekture per shtepi
Qendra tregtare Metropol Center, Lushnje
Qendra tregtare Metropol Center, Lushnje
Hotel Permeti
Hotel Permeti
Projektim per butik Hotic, Toptani
Projektim per butik Hotic, Toptani
Italian Restorant, Bllok, Tirane
Italian Restorant, Bllok, Tirane
Projekte konstruksionesh metalike, Autogrill ne rrugen Fier-Lushnje
Projekte konstruksionesh metalike, Autogrill ne rrugen Fier-Lushnje
Apartament inetrior Tirane
Apartament inetrior Tirane
Arredim dhome ndenje
Arredim dhome ndenje
Arredim restoranti, Taverna ne Permet
Arredim restoranti, Taverna ne Permet
Dekorim oborri, kopshti
Dekorim oborri, kopshti
Klinike estetike Tirane
Klinike estetike Tirane
Kuzhine e stilit minimalist
Kuzhine e stilit minimalist
MSE DENTAL showroom
MSE DENTAL showroom
Pink and Blue, Toptani
Pink and Blue, Toptani
Studio arkitekture per salle dasmash
Studio arkitekture per salle dasmash

Video