Secondary Adv

GAMA + M.B.M. Sh.p.k

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Kompania është themeluar në vitin 1995, sot GAMA operon me kapacitet të plot në zonën industriale Durrës - Tiranë, në 4,000 m 2 kapanon prodhimi, zyra administrate, projektimi dhe show room.  Aktiviteti ynë tregtar është i përhapur në të gjithë zonën e Ballkanit (Kosovë, Maqedoni, Mal të Zi, Greqi, Bosnje-Hercegovina)!

 

GAMA + M.B.M. disponon certifikimet RINA dhe ISO në design, prodhim dhe montim te aksesorëve te ndryshëm të arredimit industrial.Ne kemi kapacitete prodhimi dhe instalimi falë pervojës shumë vjecare, stafit të kualifikuar i përbërë nga arkitektë, projektues, inxhinierë te mbështetur nga softuerët e projektimit 3D, si dhe teknikë në fushën elektronike, elektrike dhe mekanike.

Aktualisht kemi patur bashkëpunime të larmishme me disa nga markat kryesore në Itali, Gjermani, Amerike, Turqi, etj., si : PADOVANI, FRYMASTER, TYLER, NIECO, MONDIAL FORNI, EFFE 2, ROLLMATIC, PIZZAGROUP, CONTI, AMBROGI FORNI, RAM, PIETRO BERTO, OLIS, TECNOINOX, OZTIRYAKILER, EKMASAN, GAMAK, etj.

Çfarë ofron

GAMA + M.B.M. Sh.p.k. është një kompani private e specializuar në projektim, prodhim dhe tregtimin e paisjeve industriale dhe aksesore, për bar-restorante, pasticeri dhe prodhime brumi. Gjithashtu një gamë të gjërë të prodhimeve te ndryshme Inoksi dhe aksesorë për paisjet spitalore dhe gjithshka që kërkohet në tregun e industrisë së ushqimit si baxho bylmeti, sallameri, etj.

Shërbime

Banake ftohes, banake pune per lokale, restorante, bare
Banake ftohes, banake pune per lokale, restorante, bare
Frigorifere kombi per lokale, bare
Frigorifere kombi per lokale, bare
Furnizim me pajisje per piceri dhe fast food
Furnizim me pajisje per piceri dhe fast food
Kompletim total me pajisje per banak lokali dhe bari
Kompletim total me pajisje per banak lokali dhe bari
Kuzhine profesionale inoksi per restorante dhe hoteleri
Kuzhine profesionale inoksi per restorante dhe hoteleri
Lavapjata dhe lavamane inoksi
Lavapjata dhe lavamane inoksi
Prodhime inoksi per fast food
Prodhime inoksi per fast food
Punime inoksi per piceri
Punime inoksi per piceri
Punime inoksi per restorante, bare, lokale, fast food, pizzeri
Punime inoksi per restorante, bare, lokale, fast food, pizzeri
Punime me inoks sipas kerkeses
Punime me inoks sipas kerkeses
Soba, Furra, Pianure, Zgara profesionale per restorante
Soba, Furra, Pianure, Zgara profesionale per restorante
Vitrina ngrohese dhe ftohese per prodhime ushqimore
Vitrina ngrohese dhe ftohese per prodhime ushqimore
Vitrina pasticerie dhe akullore
Vitrina pasticerie dhe akullore
Banake inoksi
Banake inoksi
Centrale sterilizimi dhe aksesore
Centrale sterilizimi dhe aksesore
Karroca spitalore
Karroca spitalore
Lavamane spitalore
Lavamane spitalore
Prodhime inoksi per spitale
Prodhime inoksi per spitale
Prodhime inoksi spitalore
Prodhime inoksi spitalore
Tavolina spitalore konfeksionimi
Tavolina spitalore konfeksionimi

Punë të kryera

Banak inoksi per pizzeri
Banak inoksi per pizzeri
Bar FLY
Bar FLY
Central sterilizimi dhe aksesore
Central sterilizimi dhe aksesore
Konvejer Rinas
Konvejer Rinas
Kuzhine profesionale per restorant
Kuzhine profesionale per restorant
Lavaman dhe tavolina spitalore sipas porosise
Lavaman dhe tavolina spitalore sipas porosise
Prodhime inoxi sipas porosise per restorante
Prodhime inoxi sipas porosise per restorante
Projektim realizim kuzhina gatimi profesionale
Projektim realizim kuzhina gatimi profesionale
Rental Car Rinas
Rental Car Rinas
Tavolina spitalore konfeksionimi
Tavolina spitalore konfeksionimi
Veshje murale inoxi per spitale
Veshje murale inoxi per spitale
Vitrina pasticerie dhe akullore
Vitrina pasticerie dhe akullore
Arredim furre buke
Arredim furre buke
Strukture Inoxi per mbushje automatike qumeshti dhe kosi
Strukture Inoxi per mbushje automatike qumeshti dhe kosi
Tavolina per dhome laboratorike ose sterile
Tavolina per dhome laboratorike ose sterile

Partnere

ambrogif2fimarforcarforniFrigomeccanicagelatecgeloinoxtrend-srlolisoztirryakilerPizza grouprollmatictecnodomtecnoinox

Prodhimi