Secondary Adv

Urban Furniture

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Urban Furniture e ka nisur aktivitetin e saj që prej 20 viteve në fushën e prodhimit të mobiljeve. Gjithcka e nisëm shumë thjeshtë por me shumë dëshirë. Në kompaninë tonë bashkëpunojmë me njerëz me eksperiencë dhe të kualifikuar që kanë punuar pa lodhje dhe me dëshirën për të dhënë maksimumin në projektet që marrim përsipër dhe zbatojmë. Punimet tona me një dizajn unik dhe të prodhuara posacërisht për ambjentet tuaja, na ndihmuan për të krijuar besim për punën cilësore tek klientet që na përzgjedhin.

Me kalimin e viteve ne u kujdesëm për të përmbushur nevojat tuaja në kohën e duhur dhe me cilësinë maksimale. Qëllimi ynë është t`i përshtasim mobiljet në mënyrë të përsosur për të krijuar një ambjent të ngrohtë dhe të rehatshëm. Ekipit tonë të ideusve dhe të prodhuesve, tashmë u janë bashkuar dhe arkitektë të kualifikuar të cilët i japin ambjentit tuaj ngjyrat, stilin dhe rehatinë e munguar. Eksperienca shumëvjecare, pasioni për të përzgjedhur më të mirën në treg, aftësia për të përshtatur buxhetin me cilësinë, kreativiteti dhe përkushtimi për të personalizuar ambjentin tuaj me atë që ju karakterizon, do të transformojnë hapësirën aktuale në ambjentin e ëndërrave tuaja.

Çfarë ofron

Ne në Urban Furniture i përshtatemi kërkesave tuaja për të arreduar cdo ambjent plot stil. Urban Furniture ofron dizajne të përshtatshme dhe funksionale në zbatimin e projekteve të arredimit për apartamente, vila, lokale, restorante, zyra, insitucione etj. Ne mundohemi të krijojmë një harmoni të mahnitshme midis të thjeshtes, bashkohores dhe modernes. Urban Furniture punon me partnerë të besueshëm dhe jemi në koherencë me cdo të re që ndodh përsa i përket mobiljeve, aksesorëve dhe tendencave më të fundit të arredimit. Bashkëpunojmë me marka prestigjoze si: Blum dhe Hafele te cilat jane markat më cilësore në botë për prodhimin e aksesorëve të kuzhinës. Urban Furniture ofron:

- Arredim total i shtëpisë;

- Arredim total apartamenti;

- Arredim total apartament banimi;

- Arredim total banese.

Komoditeti, funksionaliteti, cilësia, bukuria, harmonia janë elementet që pasqyrohen në prodhimet dhe zbatimet të projekteve tona.

Shërbime

Arredim apartamenti sipas projektit
Arredim apartamenti sipas projektit
Arredim institucionesh me tavolina dhe karrige
Arredim institucionesh me tavolina dhe karrige
Arredim me rafte per dyqane, farmaci, butike, kancelari
Arredim me rafte per dyqane, farmaci, butike, kancelari
Arredim total apartamenti
Arredim total apartamenti
Arredim sipas projektit per dhoma femijesh dhe matrimoniale
Arredim sipas projektit per dhoma femijesh dhe matrimoniale
Arredim sipas projektit te arkitektit
Arredim sipas projektit te arkitektit
Arredim total me studio arredimi
Arredim total me studio arredimi
Arredim tualeti me mobilje
Arredim tualeti me mobilje
Arredim zyrash me mobilje
Arredim zyrash me mobilje
Arredim zyre me mobilje te posacme me projekt
Arredim zyre me mobilje te posacme me projekt
Kompletim i zyrave, institucioneve me mobilje
Kompletim i zyrave, institucioneve me mobilje
Mobilim apartamentesh jashte Shqiperise
Mobilim apartamentesh jashte Shqiperise
Mobilim apartamenti me studio arredimi
Mobilim apartamenti me studio arredimi
Mobilim per lokale, bare, restorante sipas projektit
Mobilim per lokale, bare, restorante sipas projektit
Prodhim mobiljesh antike, klasike, neoklasike
Prodhim mobiljesh antike, klasike, neoklasike
Prodhim mobiljesh ne seri
Prodhim mobiljesh ne seri
Arredim total i shtepise
Arredim total i shtepise
Projektim per arredim dhoma gatimi, kende gatimi
Projektim per arredim dhoma gatimi, kende gatimi
Punim kulltuqesh dhe divanesh me projekt
Punim kulltuqesh dhe divanesh me projekt
Punime druri, dyer, dritare dhe grila
Punime druri, dyer, dritare dhe grila
Studio arredimi dhe projektimi
Studio arredimi dhe projektimi
Studio arredimi per vila, shtepi private
Studio arredimi per vila, shtepi private
Arredim total banese
Arredim total banese
Arredim total apartament banimi
Arredim total apartament banimi
Veshje banaku me mdf e punuar ne 3D
Veshje banaku me mdf e punuar ne 3D
Zbatim projekti me mobilje per dhome gjumi
Zbatim projekti me mobilje per dhome gjumi
Zbatim projekti per kompletim lokale, bare, restorante
Zbatim projekti per kompletim lokale, bare, restorante
Zbatim projekti per arredim shtepie
Zbatim projekti per arredim shtepie
Zbatim projekti per banak
Zbatim projekti per banak
Zbatim projekti per mobilim vile
Zbatim projekti per mobilim vile

Punë të kryera

Apartament 2+1, Qender, Tirane
Apartament 2+1, Qender, Tirane
Apartament Amsterdam, Hollande
Apartament Amsterdam, Hollande
Apartament banimi 2+1, Don Bosko, Tirane
Apartament banimi 2+1, Don Bosko, Tirane
Apartament ne Vlore, Rruga Skeleria, Vlore
Apartament ne Vlore, Rruga Skeleria, Vlore
Apartament, Unaza e re, Tirane
Apartament, Unaza e re, Tirane
Arredim ambjenti, Pallati i Kongreseve
Arredim ambjenti, Pallati i Kongreseve
Arredim apartamenti, Rruga Dibres, Tirane
Arredim apartamenti, Rruga Dibres, Tirane
Arredim me dizajn klasik, neoklasik per apartament, Tirane
Arredim me dizajn klasik, neoklasik per apartament, Tirane
Arredim total shtepi, Shkembi Kavajes, Durres
Arredim total shtepi, Shkembi Kavajes, Durres
Arredim vile luksoze moderne, Tirane
Arredim vile luksoze moderne, Tirane
Arredime druri, Enoteka
Arredime druri, Enoteka
Arredimi i Zyrave te Arkives se Shtetit
Arredimi i Zyrave te Arkives se Shtetit
Kend gatimi, Brryli, Tirane
Kend gatimi, Brryli, Tirane
Mobilim total per palester, Tirane
Mobilim total per palester, Tirane
Mobilim zyre, Nshirak, Tirane
Mobilim zyre, Nshirak, Tirane
Muzeu MARUBI
Muzeu MARUBI
Projektim zbatim arredimi, Piazza Bar
Projektim zbatim arredimi, Piazza Bar
Shezllona, gazebo dhe ndenjese per pishina, Mai Tai
Shezllona, gazebo dhe ndenjese per pishina, Mai Tai
Soxhorno me kantine pijesh per sallon, Kruje
Soxhorno me kantine pijesh per sallon, Kruje
Veshje murale dhe mobilje banaku, Selvia, Tirane
Veshje murale dhe mobilje banaku, Selvia, Tirane
Punime druri  dyer, dritare dhe grila, Rehabilitimi i Fshatit Dhermi
Punime druri dyer, dritare dhe grila, Rehabilitimi i Fshatit Dhermi

Partnere

albstaralbastojkuarchispacehafelehodo-albnkrt-groupveko

Video