Secondary Adv

EMAK Divani

 

Përshkrimi

Emak Divani kompania lider në fushën e prodhimit të mobiljeve në tregun shqiptar dhe më gjerë. E krijuar në qytetin e Shkodrës në fillim të vitit 2002 ja kemi dalë të vendosim standarte të BE-së në tregun vendas, duke ofruar produkte plot design, ku dora e profesionistëve të kualifikuar në vendet europiane është evidente. Në gjithë këto vite jemi përpjekur të sjellim më të mirën për tregun si për nga cilësia, ashtu edhe çmime konkuruese. Gjithmonë kujdesemi për detajet, që nga dërrasa, stukturat metalike, sfungjeri, pëlhura etj, duke i sjellë klientit një produkt përfundimtar të kuruar në cdo detaj. Mobilje të punuara me kujdes dhe dashuri nga mjeshtërit ku cilësia dhe garancia janë elementi kryesor i punës. EMAK  DIVANI: Asistencë në arredim, shumëllojshmëri zgjedhjesh, përkushtim  i stafit, korrektesë, besueshmëri në treg dhe çmime mjaft konkurruese.

Çfarë ofron

EMAK DIVANI që prej 2002 ofron për tregun ndërkombëtar një larmishmëri produktesh si: Kënde, Kolltuqe, Poltrone, Divane, Dhoma gjumi, Kuzhina gatimi, Tavolina ngrenie, Tavolina mesi, Portmonto, Minibare e cdo gje per arredimin e ambjenteve tuaja. Tek ne gjeni stilet unike të mobilimit për shtëpi, vila, rezidenca, hotele, bar-restorante, zyra, njësi të ndryshme komerciale. Materiale cilësore të importuar nga Italia, Turqia dhe Greqia dhe që përpunohen nga stafi jonë tepër i kualifikuar.

Modelet tona të divaneve, kolltuqeve, kendeve, poltronave janë me të shiturat dhe me materiale antibakteriale që janë rezistente ndaj lengjeve dhe njollave. Të përshtatshëm për hapësira të vogla dhe të mëdha, përmasat dhe ngjyrat mund të personalizohen sipas deshirës së klientit. Ne krijojmë vizionin tuaj duke ju ofruar maksimumin e cilësisë.

Shërbime

Divane chester me porosi
Divane chester me porosi
Divane dhe Kolltuqe me mekanizma
Divane dhe Kolltuqe me mekanizma
Divane dysh dhe tresh me porosi
Divane dysh dhe tresh me porosi
Divane modern me permasa te personalizuara
Divane modern me permasa te personalizuara
Fabrike per prodhim kendesh
Fabrike per prodhim kendesh
Fabrike per prodhim kolltuqesh
Fabrike per prodhim kolltuqesh
Fabrike prodhimi per kende me porosi
Fabrike prodhimi per kende me porosi
Kend me porosi per apartamente
Kend me porosi per apartamente
Kende dhe divane per hotele, zyra, ambjente biznesi
Kende dhe divane per hotele, zyra, ambjente biznesi
Kende me materiale cilesore
Kende me materiale cilesore
Kende me mekanizma
Kende me mekanizma
Kende me porosi per shtepi
Kende me porosi per shtepi
Kende modern
Kende modern
Kende te stilit neoklasik
Kende te stilit neoklasik
Kende te te gjitha permasave
Kende te te gjitha permasave
Poltron tek me porosi
Poltron tek me porosi
Set kolltukesh klasik dhe neoklasik
Set kolltukesh klasik dhe neoklasik
Mobilje televizori per sallon
Mobilje televizori per sallon
Soxhorno per vendosjen e televizorit
Soxhorno per vendosjen e televizorit
Tavoline televizori me porosi
Tavoline televizori me porosi
Tavolina buke me karrige me porosi
Tavolina buke me karrige me porosi
Tavolina buke per 6 persona
Tavolina buke per 6 persona
Dhoma gjumi sipas porosise
Dhoma gjumi sipas porosise
Kuzhina gatimi moderne dhe klasike
Kuzhina gatimi moderne dhe klasike
Mobilje korridori, Portmonto
Mobilje korridori, Portmonto

Punë të kryera

EMAK Divani1592292512
EMAK Divani1592292520
EMAK Divani1592292529
EMAK Divani1592292538
EMAK Divani1592292548
EMAK Divani1592292561
EMAK Divani1592292572
EMAK Divani1592292584
EMAK Divani1592292594
EMAK Divani1592292605
EMAK Divani1592292614
EMAK Divani1592292622

Video

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Emak Design (@emak_divani)