Secondary Adv

AXL Mobileri

 

Përshkrimi

AXL Mobileri, me nje eksperience disa vjecare ne treg, disponon modele të ndryshme mobiljesh për cdo ambjent të shtëpisë tuaj me një shumëllojshmëri cmimesh dhe variacionesh. Nese po kerkoni te mobiloni shtepine tuaj te re, atehere AXL Mobileri eshte zgjedhja e duhur. Cilesi e garantuar, garanci 10 vjecare per produktet dhe nje game e gjere zgjedhjesh ne permasa dhe ngjyra.

Ne AXL Mobileri do te gjeni kuzhina gatimi moderne me permasa standarte ose porosi, dhoma gjumi te kompletuara per shtepi dhe hotele, divane dhe kende, soxhorno Tv per sallone. Te gjitha keto prodhuar me materiale cilesore dhe bashkohore si melamine dhe akrilik.

Çfarë ofron

AXL Mobileri tashme prej disa vitesh ne treg ofron: 

 

- Kuzhina gatimi standarte ose me porosi (melamine, akrilik dhe entief)

- Kuzhina per gatim te kompletuara me elektroshtepiake

- Dhoma gjumi martesore, hotele

- Dhoma gjumi per femije 

- Krevate me tapiceri, kontenier

- Dysheke cilesore ne disa variante permasash

- Soxhorno per sallone 

- Tavolina dhe karrige ngrenie 

- Kende dhe divane sipas deshirave tuaja etj. 

 

Ne AXL Mobileri gjeni gjithcka qe deshironi, me cmimet më të mira në të gjithë Shqipërinë. 

Shërbime

Kuzhina cilesore material melamine
Kuzhina cilesore material melamine
Kuzhina gatimi akrelik me variante ngjyrash
Kuzhina gatimi akrelik me variante ngjyrash
Kuzhina gatimi bashkekohore me porosi
Kuzhina gatimi bashkekohore me porosi
Kuzhina gatimi moderne me permasa standarte
Kuzhina gatimi moderne me permasa standarte
Kuzhina gatimi te kompletuara
Kuzhina gatimi te kompletuara
Dhoma gjumi cilesore per cifte
Dhoma gjumi cilesore per cifte
Dhoma gjumi dizajn modern
Dhoma gjumi dizajn modern
Dhoma gjumi martesore me porosi
Dhoma gjumi martesore me porosi
Dhoma gjumi moderne per hotele
Dhoma gjumi moderne per hotele
Dhoma gjumi te kompletuara
Dhoma gjumi te kompletuara
Krevate dopjo me kontenier
Krevate dopjo me kontenier
Krevate martesore
Krevate martesore
Krevate me porosi per dhoma gjumi
Krevate me porosi per dhoma gjumi
Krevate me tapiceri per hotele
Krevate me tapiceri per hotele
Krevate me zgare ortopedike
Krevate me zgare ortopedike
Dysheke dopio antialergjik
Dysheke dopio antialergjik
Dysheke dopjo dhe tek antibakterial
Dysheke dopjo dhe tek antibakterial
Dysheke me shtrese antistres
Dysheke me shtrese antistres
Dysheke me veteajrosje
Dysheke me veteajrosje
Dysheke Superior Memory
Dysheke Superior Memory
Dhoma gjumi femijesh me porosi
Dhoma gjumi femijesh me porosi
Kende dizajn modern standart dhe me porosi
Kende dizajn modern standart dhe me porosi
Sete te kompletuara tavoline dhe karrige
Sete te kompletuara tavoline dhe karrige
Tavolina ngrenie dhe karrige
Tavolina ngrenie dhe karrige
Soxhorno moderne salloni
Soxhorno moderne salloni

Punë të kryera

AXL Mobileri1637761090
AXL Mobileri1637761115
AXL Mobileri1637761129
AXL Mobileri1637761144
AXL Mobileri1637761162
AXL Mobileri1637761178
AXL Mobileri1637761204
AXL Mobileri1637761226
AXL Mobileri1637761245
AXL Mobileri1637761259
AXL Mobileri1637761285
AXL Mobileri1637761301
AXL Mobileri1637761318
AXL Mobileri1637761336
AXL Mobileri1637761353

Video

Filiale

Filial 1: Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë

Filial 2: Rruga Ferit Xhajko, përballë ish Restaurant Durrësit, Tiranë

Filial 3: Bulevardi Blu, 500 m përpara Urës së Tapizës (Qerekë), Fushë-Krujë

Filial 4: 200 m poshtë kryqëzimit të Cërrikut në krah të djathtë, përballë kthesës së varrezave, Elbasan

Filial 5: Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë