Secondary Adv

Dea Tapete

 

Përshkrimi

Dea Tapete ofron tapete me shumicë dhe pakicë në të gjithë Shqipërine. Importues dhe Distributor i markave më cilësore në treg. Ofrojmë kualitet të lartë dhe shumëllojshmëri zgjedhjesh. DEA TAPETE është padyshim një nga emrat më të dashur për klientelën sa i takon arredimit & design-it unik e mbreslënës. Klientët tanë janë individë, biznese e dyqane anekënd vendit. Marrim porosi per realizim e cfaredo projekti qe keni ju. Nje shtepie moderne i duhen tapete modern. Dea Tapete sjell per ju modelet më të reja. 

Çfarë ofron

Dea Tapete ofron një shumëllojshmëri modelesh të tapetave dhe rrugicave, të cilat përshtaten me cdo ambient në zyra, shtëpi, rezidenca, ambjente komerciale, hapësira private/publike e showroom-et e shumtë. Gjithashtu ofron sete tapetesh dhe rrugicash për dhoma gjumi, gjithçka me finesë, klas & një stil karakteristik të veçante. Tek Dea Tapete do të gjeni dhe punime të vecanta të përpunuara si: Tapete akrelike, 100% pambuk, punime me fije mëndafshi, me lekurë origjinale, prej gome, tapete me thekë etj. Nëse po kërkoni tapete për ambjentet tuaja Dea Tapete është vendi ideal.

Shërbime

Distributor per tapete dhe rrugica ne Shqiperi
Distributor per tapete dhe rrugica ne Shqiperi
Dyqan me tapeta, rrugica per shtepi
Dyqan me tapeta, rrugica per shtepi
Magazine tapetesh, rrugicash ne Shqiperi
Magazine tapetesh, rrugicash ne Shqiperi
Rrogoza per sallon, dhome pritje
Rrogoza per sallon, dhome pritje
Rrugica me metrazh per shtepi
Rrugica me metrazh per shtepi
Set rrugicash per dhoma gjumi
Set rrugicash per dhoma gjumi
Sete tapete dhe rrugica per shtepi
Sete tapete dhe rrugica per shtepi
Shitje tapetash me shumice, pakice
Shitje tapetash me shumice, pakice
Sixhade per shtepi
Sixhade per shtepi
Tapeta akrelike ne permasa te ndryshme
Tapeta akrelike ne permasa te ndryshme
Tapeta me punim dore artizanal
Tapeta me punim dore artizanal
Tapeta modern, klasik per vila
Tapeta modern, klasik per vila
Tapeta per larje ne lavatrice
Tapeta per larje ne lavatrice
Tapeta salloni me gdhendje
Tapeta salloni me gdhendje
Tapete dhe Rrugica cilesore me thurje
Tapete dhe Rrugica cilesore me thurje
Tapete me lekure origjinale
Tapete me lekure origjinale
Tapete pambuk, mendafsh per apartamente
Tapete pambuk, mendafsh per apartamente
Tapete per dhoma femijesh
Tapete per dhoma femijesh
Tapete per sallone, dhoma ndenje
Tapete per sallone, dhoma ndenje
Tapete veror prej gome
Tapete veror prej gome

Punë të kryera

Dea Tapete1645605399
Dea Tapete1645605419
Dea Tapete1645605429
Dea Tapete1645605443
Dea Tapete1645605456
Dea Tapete1645605470
Dea Tapete1645605481
Dea Tapete1645605491
Dea Tapete1645605522
Dea Tapete1645605533
Dea Tapete1645605544
Dea Tapete1645605554
Dea Tapete1645605617
Dea Tapete1645605671
Dea Tapete1645605686
Dea Tapete1645605698
Dea Tapete1645605715
Dea Tapete1645605728

Filiale

Magazina: Tek mobileritë në Nikel, rr. Kamëz-Fushë Krujë

Dyqani 2: Rr.5 Maji tregu i madh