Secondary Adv

Toshi Construction

 

Përshkrimi

Toshi Construction ka nisur aktivitetin para 10 vitesh në Shqipëri. Me një eksperiencë të mëparshme në Itali dhe Greqi. Biznesi jonë merret me ndërtimin e strukturave, cative, dyshemeve, shtëpive të drurit. Operojmë në të gjithë Shqipërinë nga Veriu në Jug.

 

Ne bashkëpunojmë me kompanitë më të mira dhe ju garantojme klientëve tanë siguri dhe cilësi maksimale. Ne punojmë me një staf të kualifikuar dhe kemi korrektësi maksimale. Ne bëjmë realitet cdo projekt tuajin.

Çfarë ofron

-Struktuara druri për cati

-Struktura druri për shtëpi druri

-Cati druri për projekte të ndryshme

-Tenda druri të madhësive të ndryshme për lokale, oborre, veranda, hotele etj

-Cadra druri të madhësive të ndryshme për lokale, oborre, veranda, hotele etj

-Dysheme druri sipas dëshirës për cdo syprinë

-Projektim 

-Zbatim catia druri dhe punime të ndryshme

Shërbime

Projektim tenda druri
Projektim tenda druri
Ndertim catiash
Ndertim catiash
Projektim zbatim catie druri
Projektim zbatim catie druri
Struktura druri
Struktura druri
Streha druri me porosi
Streha druri me porosi
Cati e kompletuar
Cati e kompletuar
Catia druri
Catia druri
Gazebo druri me porosi
Gazebo druri me porosi
Konstruksione druri
Konstruksione druri
Mbulim catie me tjegull
Mbulim catie me tjegull
Montim catie
Montim catie
Ndertim catie e kompletuar
Ndertim catie e kompletuar
Ndertim catie me izolim
Ndertim catie me izolim
Ndertim catie me tjegull
Ndertim catie me tjegull
Ndertim catie per godina te ndryshme
Ndertim catie per godina te ndryshme
Ndertim catie per shtepi private
Ndertim catie per shtepi private
Ndertim gazebo me dru
Ndertim gazebo me dru
Punime catie me tjegull kanadeze
Punime catie me tjegull kanadeze
Punime catie ne Shqiperi
Punime catie ne Shqiperi
Punime catie
Punime catie
Strehe me konstruksion druri dhe katrama
Strehe me konstruksion druri dhe katrama
Tavane druri me porosi
Tavane druri me porosi
Veshje catie me dru
Veshje catie me dru
Veshje dhe ndertim shkallesh druri
Veshje dhe ndertim shkallesh druri
Ndertim catie ne Shqiperi
Ndertim catie ne Shqiperi

Punë të kryera

Babrru Tirane
Babrru Tirane
Bathore Tirane
Bathore Tirane
Borizane Fushe Kruje
Borizane Fushe Kruje
Bushat Shkoder
Bushat Shkoder
Frutokultur Kamez Tirane
Frutokultur Kamez Tirane
Fushe Kruje
Fushe Kruje
Gjiri i Lalzit Durres
Gjiri i Lalzit Durres
Hamallaj Durres
Hamallaj Durres
Institut Bujqesor, Kamez
Institut Bujqesor, Kamez
Kamez Tirane,
Kamez Tirane,
Koder Kamez
Koder Kamez
Kombinat Tirane
Kombinat Tirane
Krume Has
Krume Has
Kukes Albania
Kukes Albania
Laknas Tirane
Laknas Tirane
Lunder Tirane
Lunder Tirane
Mamez Durres
Mamez Durres
Ndroq Tirane
Ndroq Tirane
Paskuqan
Paskuqan
Pogradec
Pogradec
Radomire Diber
Radomire Diber
Sauk Tirane
Sauk Tirane
Strehe druri Kamez
Strehe druri Kamez
Sukth I Ri Durres
Sukth I Ri Durres
Valbone Tropoje
Valbone Tropoje
Zall Herr Tirane
Zall Herr Tirane
Zallmner Tirane
Zallmner Tirane