Secondary Adv

Serima

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Mobileri Serima operon prej disa vitesh në tregun Shqiptar në fushën e mobilerisë. Firma Serima ka një eksperiencë 25 vjeçare ne prodhimin e tregtimin e dyerve të brëndshme, të jashtme dhe gjithcka per mobilimin e ambjenteve tuaja. Tek Mobileri Serima do të gjeni të gjitha produktet e nevojshme me cmimet më të mira, garanci dhe cilësi të lartë sipas të gjitha standardeve të BE-së. Sepse kompania jonë garanton:
-    Besueshmëri , cilësi dhe garanci maksimale për produktet dhe shëbimet.
-    Shërbim dhe përkujdesje deri në detaje.
-    Orientim dhe qasje plotësisht në nevojat e klientit.

Çfarë ofron

Mobileri Serima, Që prej fillimit të aktivitetit të saj kompania ka shtuar jo vetëm numrin e shërbimeve, por edhe klientelën e saj, pasi ajo ofron: Produkte cilësore me çmime konkuruese, shërbim dhe përkujdesje të vecantë ndaj kërkesave të klientëve, një gamë të gjerë artikujsh të larmishëm për të gjitha llojet e ambjenteve, bare, restorante, hotele, zyra e mbi të gjitha shtëpi. Të gjitha cilësitë e lartpërmendura i bëjnë produktet të përshtatshme për çdo shije dhe për çdo portofol pasi në listën tonë të gjerë ju do gjeni atë që ju përshtatet:


-    Dyer të brendshme e të jashtmë, të blinduara ose jo.
-    Dyer të plastifikuara, PVC apo MDF.
-    Dyer me xham, me përbërje druri dhe me lyerje.
-    Dyer të jashtme me përbërje hekuri dhe pvc
-    Dyer per dhoma gjumi, zyra, hotele etj.
-    Veshje për dyer të jashteme dhe të brendshme.
-    Dyer skorevol.
-    Kasa për dyer të brendshme dhe PVC.
-    Riparim dyersh, badiskop, plintues etj.

Zgjidhni tekonologjinë më të re të prodhimit të dyerve në Mobileri Serima dhe do të përfitoni garanci dhe cilësi të lartë.

Shërbime

Dyer MDF me lyerje
Dyer MDF me lyerje
Dyer me kanata me xham
Dyer me kanata me xham
Dyer me lyerje
Dyer me lyerje
Dyer me perberje druri
Dyer me perberje druri
Dyer per dhoma gjumi
Dyer per dhoma gjumi
Dyer rover PVC
Dyer rover PVC
Dyer te brendshme italiane, gjermane
Dyer te brendshme italiane, gjermane
Dyer te brendshme me aksesore cilesore
Dyer te brendshme me aksesore cilesore
Dyer te brendshme me dru natyral
Dyer te brendshme me dru natyral
Dyer te brendshme me panel PVC
Dyer te brendshme me panel PVC
Dyer te brendshme model amerikan
Dyer te brendshme model amerikan
Dyer te brendshme moderne per shtepi
Dyer te brendshme moderne per shtepi
Dyer te brendshme
Dyer te brendshme
Dyer te jashtme te blinduara
Dyer te jashtme te blinduara
Dyer te plastifikuara
Dyer te plastifikuara
Dyqan per dyer te brendshme
Dyqan per dyer te brendshme
Furnizim me dyer te brendshme
Furnizim me dyer te brendshme
Montim instalim dyer te brendshme
Montim instalim dyer te brendshme
Prodhim per dyer te blinduara me porosi
Prodhim per dyer te blinduara me porosi
Riparim dyersh, badiskop, plintues
Riparim dyersh, badiskop, plintues

Punë të kryera

Serima1537349939
Serima1537349951
Serima1537349962
Serima1537349975
Serima1537349989
Serima1537350006
Serima1537350019
Serima1537350037
Serima1537350049
Serima1537350060
Serima1537350071
Serima1537350086
Serima1537350097
Serima1537350108
Zogu i zi
Zogu i zi
Tirane
Tirane
Rruga George W. Bush
Rruga George W. Bush
Pogradec
Pogradec
Pazari i Ri
Pazari i Ri
Mema Resort
Mema Resort
Kuvendi i Shqiperise
Kuvendi i Shqiperise
Kopshti Botanik
Kopshti Botanik
Komuna e Parisit
Komuna e Parisit
Klinike dentare
Klinike dentare
Fresku Tirane
Fresku Tirane
Elysse
Elysse
Durres
Durres
Dere e blinduar imitim druri
Dere e blinduar imitim druri
Dere me veshje tapicerie ,Tid Tirana
Dere me veshje tapicerie ,Tid Tirana
Dyer te brendshme, Apartament ne Tirane
Dyer te brendshme, Apartament ne Tirane