Secondary Adv

Brunes

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Brunes shpk, kompania lider në tregun shqiptar e themeluar në 1994, operon me sukses në industrinë e pllakave dhe hidrosanitareve por jo vetëm. Kompania ka në portofolin e saj një gamë të gjërë produktesh cka bën që konsumatori të arrijë përmbushjen e nevojave dhe kërkesave të tij në formën më optimale të mundshme. Ajo që e bën Brunes-in një kompani relevante dhe të besuar është aftësia dinamike për të evoluar në koherencë të plotë me ndryshimin e estetikës së dekorit gjatë viteve. Brunes prej më shumë se dy dekadave vijon të shkojë drejt një faze emocionuese zgjerimi dhe rritje duke shtuar rrjetin e ekspozitave të saj në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë, Lezhë, Orikum e Fier. Në rrjetin e dyqaneve përfshihen Inlegno dhe Interior & Design, të cilët përfaqësojnë më së mirë cilësinë e produkteve tona. Transparenca dhe hapja e ekspozitave te reja inkurajon ndërvëprimin midis punonjësve dhe komunikimin me partnerët e tregut.

Gama e pllakave të shkëlqyera prej gres porcelani është në gjëndjë të përmbushë nevojat e ndryshme moderne të dizajnit, teknikës dhe ekosistemit, ku sektorët e arkitekturës dhe projektimit kombinohen përmës një ekuilibri të ripërtëritur mes njeriut dhe natyrës, midis mjedisit të ndërtuar dhe mjedisit natyror. Huluntimet, risitë, qëndrueshmëria mjedisore dhe përgjegjësia sociale janë vlerat që identifikojnë natyrën tonë të biznesit.

 

Karriera

Fokusi i kompanisë Brunes shpk konsiston në parashikimin e  nevojave dhe kërkesat e  klientëve duke mos u mjaftuar vetëm me identifikimin dhe plotësimin e nevojave aktuale. Kompania numëron një numër prej 300 punonjësish, të cilëve vazhdimisht i mundëson trajnime të vazhdueshme brënda dhe jashtë vëndit, paga të kënaqshme,bonuse motivuese, për të patur në këtë formë një performancë sa më të mirë të tyre njëkohësisht dhe për të siguruar një mirëqënie sociale. Objektivat e kompanisë janë afatgjatgjatë dhe vihet fokusi tek kombinimi i teknologjive më të avancuara të prodhimit kombinuar me kërkime të vazhdueshme estetikë.

 

Çfarë ofron

Brunes ofron:
•    Mobilje
•    Pllaka
•    Paisje Hidrosanitare
•    Parket Druri dhe Laminati
•    Mishelatorë
•    Mobilje Tualeti
•    Aksesorë të ndryshëm
•    Materiale Ndërtimi etj

Partneritetët tona janë të orientuara drejt identifikimit të aspiratave të klientëve tanë aktualë e potencialë dhe më pas plotësimit të tyre duke siguruar një përputhshmëri sa më të madhe midis pritshmërive tuaja dhe realizimeve tona. Për këtë arsye, ne kemi zgjedhur marka si Chateau D’Ax, Il Loft, Flou, Mirage,Florim,Marazzi, Jacuzzi, Cerim, Calligaris, Pamesa, Gessi, Flor Gres, Technogym, Grespania, Bisazza, Roca, Mapei, Grohe, Keros, Kerasan dhe një sërë markash të tjera.

Shërbime

Aksesore  mobilimi
Aksesore mobilimi
Aksesore te vecante
Aksesore te vecante
Aromatizues ambjenti Milefiori
Aromatizues ambjenti Milefiori
Dhoma gjumi luksoze
Dhoma gjumi luksoze
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Divane per ambjente te jashtme
Divane per ambjente te jashtme
Divane praktike
Divane praktike
Dizajnet me te mira te poltroneve
Dizajnet me te mira te poltroneve
Dysheke memory dhe Latex
Dysheke memory dhe Latex
Karrige luksoze
Karrige luksoze
Krevate te rehatshme
Krevate te rehatshme
Kuzhina dhe mishelatore
Kuzhina dhe mishelatore
Kuzhina gatimi
Kuzhina gatimi
Kuzhina moderne
Kuzhina moderne
Mishelatore dhe pllaka cilesia me e mire
Mishelatore dhe pllaka cilesia me e mire
Mishelatore Groche
Mishelatore Groche
Mobilim per dhome ndenje
Mobilim per dhome ndenje
Mobilje arredimi outdoor
Mobilje arredimi outdoor
Mobilje tualeti
Mobilje tualeti
Parket druri cilesore
Parket druri cilesore
Parkete laminate ne ngjyre te ndryshme
Parkete laminate ne ngjyre te ndryshme
Pasqyra tualeti
Pasqyra tualeti
Pllaka cilesore me dizajnet e fundit
Pllaka cilesore me dizajnet e fundit
Pllaka dyshemeje  New
Pllaka dyshemeje New
Pllaka me dizajne fantastike
Pllaka me dizajne fantastike
Pllaka shtrimi kuzhine
Pllaka shtrimi kuzhine
Pllaka shtrimi me dizajne moderne
Pllaka shtrimi me dizajne moderne
Poltrone te ndryshme
Poltrone te ndryshme
Set karrige + tavoline praktike
Set karrige + tavoline praktike
Set lavaman Bide Wc
Set lavaman Bide Wc
Set tavoline karrige outdoor
Set tavoline karrige outdoor
Sisteme dushi te sofistikuara
Sisteme dushi te sofistikuara
Tavolina cilesore
Tavolina cilesore
Tavolina xhami
Tavolina xhami
Tavoline ngrenie
Tavoline ngrenie

Punë të kryera

Bashkia e Tiranes
Bashkia e Tiranes
Butrinti Hotel
Butrinti Hotel
Eler Hotel
Eler Hotel
Gloria palace
Gloria palace
Glow boutique hotel suites
Glow boutique hotel suites
Glow Hotel
Glow Hotel
Life Gallery Hotel
Life Gallery Hotel
Pazari i Ri
Pazari i Ri
Premium Hotel
Premium Hotel
Prestige Hotel
Prestige Hotel
Privilege Hotel Spa
Privilege Hotel Spa
Rexhina Hotel
Rexhina Hotel
Rolling Hills
Rolling Hills
Santa Quaranta Hotel
Santa Quaranta Hotel
Vala Mar Residence Vila
Vala Mar Residence Vila

Partnere

brunes-partnere-34brunes-partnere-33brunes-partnere-32brunes-partnere-31brunes-partnere-30brunes-partnere-29brunes-partnere-28brunes-partnere-27brunes-partnere-26brunes-partnere-25brunes-partnere-24brunes-partnere-23brunes-partnere-22brunes-partnere-21brunes-partnere-20brunes-partnere-19brunes-partnere-18brunes-partnere-17brunes-partnere-16brunes-partnere-15brunes-partnere-14brunes-partnere-13brunes-partnere-12brunes-partnere-11brunes-partnere-10brunes-partnere-09brunes-partnere-08brunes-partnere-07brunes-partnere-06brunes-partnere-05brunes-partnere-04brunes-partnere-03brunes-partnere-02brunes-partnere-01adriani rossicomposadgiorgiocasakeomamanifatturamillefiori-milanonetcucinepalivalflex

Video

Video