Secondary Adv

Billa

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Billa & co shpk është një kompani familjare e specializuar ne Pllaka Spanjolle dhe Italiane, ajo e ka nisur aktivitetin e saj që në vitin 2001 me një dyqan te vogël tek Unaza e re, Tirane. Billa që nga viti 2007 është një distributor pllakash profesional per pllaka dyshemeje dhe pllaka veshje. Klientët tanë janë shitesat me pakice qe kane sallë ekspozite në gjithe Shqiperine.