Secondary Adv

Eronc

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Eronc shpk eshte krijuar ne vitin 1993. Te nisur nga pasioni dhe nevojat e tregut Elbasanase ne fushen e pllakave dhe pajisjeve hidrosanitare ne krijuam me ambicje firmen  Eronc  i cila dhe sot vashdon te ndiqet dhe te zhvillohet me te njejten kenaqesi dhe perkushtim ashtu sic e nisem dhe diten e pare. Gjate ketyre viteve ne jemi rritur ashtu dhe si kerkesat e tregut tone te cilat ne vazhdojme ti trajtojme me perkushtimin tone.