Secondary Adv

Mobileri Demneri

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Mobileri Demneri shpk i ka fillimet e saj që në vitin 1997 ku Fatmir Demneri kthehet nga Italia me një eksperiencë 15 vjecare në këtë fushë. Më pas në vitin 2009 kompania rregjistrohet si biznes aktiv në fushën e prodhimit të mobiljeve me porosi. Rritja e kërkesave nga klientela detyroi që Mobileri Demneri të modernizojë pajisjet për prodhimin e mobiljeve akoma edhe më cilësore. Kompania ka një pushishte prodhimi dhe një staf të kualifikuar që kujdeset për të gjitha porositë e klientëve.

Përkushtimi dhe kujdesi bëri që mobileria të kërkojë vazhdimisht materiale të reja dhe përsosjen e teknologjisë së prodhimit për realizimin e modeleve sa më bashkëkohore të përshtatura në ambjente të ndryshme. Mobileri Demneri shpk ofron projektim dhe arredim me standarte bashkëkohore. Është gjithmonë pranë jush për të bërë ëndrrat tuaja realitet me cilësi, korrektësi dhe cmime të kënaqshme për të gjithë.

Çfarë ofron

Mobileri Demneri shpk ofron mobilje me porosi sipas të gjithave kërkesave të klientëve. Mobiljet prodhohen me teknologjinë më të re të prodhimit në forma dhe dizajne nga më të ndryshmet. Mobileri Demneri realizon projektimin, prodhimin e më pas montimin e mobiljeve tuaja. Ofrimi i produkteve sa më cilësore dhe kujdesi për klientin janë misioni i Mobilerisë Demneri.

Mobileri Demneri ofron një gamë të gjërë produktesh si: Tavolina; Dhoma gjumi; Dhoma per femije; Kuzhina; Etazhere; Biblioteka; Zyra; Tavolina mesi; Portmonto; Mobilje tualeti; Rafte per bibloteka; Tavoline ngrenie me karrige; Mobilje per zyra; Krevate dopio; krevate tek per femije; Kuzhina gatimi; Tavolina pune; Raft per zyra; punime të ndryshme dekoruese, banak recepsioni, punime druri dekorative, etj. Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klienteve të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjeter bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre.

 

Prodhimi

 

Shërbime

Prodhim mobiljesh
Prodhim mobiljesh
Prodhim mobiliesh
Prodhim mobiliesh
Mobilje zyre
Mobilje zyre
Mobilieri ne Tirane
Mobilieri ne Tirane
Mobileri me porosi
Mobileri me porosi
Lyerje mobiljesh ne furre
Lyerje mobiljesh ne furre
Furre per lyerje mobiljesh
Furre per lyerje mobiljesh
Arredim zyrash
Arredim zyrash
Mobilim per zyra
Mobilim per zyra
Mobilje tualeti sipas porosise
Mobilje tualeti sipas porosise
Arredim shtepie me arkitekt
Arredim shtepie me arkitekt
Rafte dhe tavoline pune per dhoma gjumi
Rafte dhe tavoline pune per dhoma gjumi
Arredim butiku me rafte
Arredim butiku me rafte
Rafte rrobash per dyqane
Rafte rrobash per dyqane
Prodhim mobiljesh me porosi
Prodhim mobiljesh me porosi
Punime me dru sipas porosise
Punime me dru sipas porosise
Mobilje banjo
Mobilje banjo
Projektim Zbatim Mobilim
Projektim Zbatim Mobilim
Mobilje per dhoma ndenje
Mobilje per dhoma ndenje
Mobilim komplet per dhoma femijesh
Mobilim komplet per dhoma femijesh
Rafte librash me porosi
Rafte librash me porosi
Kuzhina gatimi klasike me porosi
Kuzhina gatimi klasike me porosi
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina gatimi moderne
Soxhorno per televizor
Soxhorno per televizor
Kuzhina gatimi sipas porosise
Kuzhina gatimi sipas porosise
Mobilim dhome gatimi
Mobilim dhome gatimi
Kontrabufe moderne
Kontrabufe moderne
Tavolina buke moderne
Tavolina buke moderne
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per cifte
Dhoma gjumi per cifte

Punë të kryera

Tavoline ngrenie
Tavoline ngrenie
Mobilje per zyra
Mobilje per zyra
Mobilje per dhome gjumi
Mobilje per dhome gjumi
Mobilje moderne per shtepi
Mobilje moderne per shtepi
Dhome gatimi
Dhome gatimi
Dollap per dhome gjumi
Dollap per dhome gjumi
Mobileri Demneri1461400510
Mobileri Demneri1461400533
Mobileri Demneri1461400557
Mobileri Demneri1461400575
Mobileri Demneri1461400593
Mobileri Demneri1461400609
Mobileri Demneri1461400636
Mobileri Demneri1461400673
Mobileri Demneri1461400694
Krevat me dy kate per femije
Krevat me dy kate per femije
Krevat per vajza
Krevat per vajza
Krevat me kontenier
Krevat me kontenier
Dollap rrobash per dhome gjumi
Dollap rrobash per dhome gjumi
Tavoline ngrenie me 4 karrige
Tavoline ngrenie me 4 karrige
Set tavoline kafeje dhe soxhorno
Set tavoline kafeje dhe soxhorno
Mobilje per korridor
Mobilje per korridor
Rafte me varje ne mur
Rafte me varje ne mur
Rafte librash
Rafte librash
Mobilje per tualet
Mobilje per tualet
Kuzhina gatimi sipas porosise
Kuzhina gatimi sipas porosise
Komplet dhome gjumi
Komplet dhome gjumi
Rafte veshjesh per dyqan
Rafte veshjesh per dyqan
Rafte cantash per dyqan
Rafte cantash per dyqan
Komo per dhoma gjumi
Komo per dhoma gjumi
Krevat dopio me koke tapicerie
Krevat dopio me koke tapicerie
Kuzhine gatimi MDF
Kuzhine gatimi MDF
Krevat bebeje
Krevat bebeje

Filiale