Secondary Adv

DCS

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Kompania DCS shpk ofron shërbimet e shpimit, thyerjeve dhe seleksionime ne toke. Kompania ka qender kryesore ne Berat dhe filial ne Vore, Tirane