Secondary Adv

Nis riparimi i autostrades Tirane-Durres: Devijohet trafiku ne Vore

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se po kryhen punime në autostradën Tiranë-Durrës dhe ka një devijim të qarkullimit.

 

Sipas ARRSH po riparohen shtresat asfaltike dhe trafiku është devijuar në Vorë, por nuk ka probleme. “📌Kanë filluar punimet për riparimin e shtresave asfaltike 🚜 në autostradën Tiranë-Durrës.📍 Në Vorë është bërë devijimi i trafikut ⚠️ pa sjellë probleme me qarkullimin e mjeteve 🚗”, deklaron ARRSH./Burimi: Balkanweb


Më të lexuarat