Secondary Adv

OSHEE njofton abonentet: Disa zona ne Tirane neser pa drita

OSHEE ka njoftuar se në datat 28 dhe 29 korrik do ketë ndërprerje energjisë në disa zona të Tiranës për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e kabinave.

 

Sipas OSHEE-së, dritat do të ndërpriten në rrugën Vërri, Skrep,Urë, Fag, Vakmon, Derje dhe Shënmëri. Njoftimi i OSHEE: Pershendetje/Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datat 28-29 korrik do të kryhen punime në disa kabina. Për pasojë do të mbeten pa energji këto zona në Tiranë:

28-29 korrik

09:00-15:00

Vërri, Skrep,Urë, Fag, Vakmon, Derje dhe Shënmëri. 

28 korrik

09:00-17:00

Vërri, Skrep,Urë, Fag, Vakmon, Derje dhe Shënmëri./Burimi: Balkanweb


Më të lexuarat