Secondary Adv

Perfundon rindertimi i gjimnazit Sami Frasheri, gati per vitin e ri shkollor

Ndërtesa e re e gjimnazit ‘Sami Frashëri’, më Tiranë do të jetë gati për sezonin e ri shkollor në shtator, pas dëmtimit nga tërmeti i 26 nëntorit.

 

Kështu bën me dije kryeministri Edi Rama, i cili ka publikuar disa foto nga ambientet e reja të shkollës. ‘Mirëmëngjes dhe me shkollën e rilindur "Sami Frashëri", ku edhe pak punë e gjithçka do të jetë gati për sezonin e ri shkollor, ju uroj një ditë të mbarë.’- shkruan kreu i qeverisë./burimi: Shqiptarja.com


Më të lexuarat