Secondary Adv

Arena Kombetare drejt perfundimit: Stadiumi i ri gati per te pritur Francen me 17 nentor

Share on Google+

Stadiumi i ri Kombëtar është thuajse drejt përfundimit, teksa kryeministri Rama ka premtuar se ndeshja me Francën do të luhet pikërisht në ish stadiumin Qemal Stafa.

 

Në videot e mëposhtme të siguruara nga Top Channel mund të shikoni se gjithçka është drejt përfundimit teksa mbeten vetëm detajet e vogla që ai të jetë gati. Shqipëria ndeshjet e radhës i ka jashtë fushe, kundër Turqisë më datë 11 tetor dhe me Moldavinë më datë 14 tetor. Më pas në datën 14 nëntor do të presim Andorën dhe me 17 nëntor ndeshemi kundër Francës, në stadiumin më të ri që do i shtohet vendit pas rikonstruksionit./Lexo.al 

 


Më të lexuarat