Secondary Adv

Hapja e MADHE e Showroomit te ri EGLO ne date 14 Qershor 2016

Share on Google+EGLO dhe TEOREN hap Showroomin e ri ne TIRANE , me date 14 Qershor 2016 , Dhurata dhe Surpriza gjate gjith dites.EGLO ofron Ndricues Austriake me eksperience dhe fame nderkombetare. E krijuar ne vintin 1969, ne Shqiperi vjen EKSLUZIVISHT nga TEOREN qe per 11 Vitet e fundit eshte Lider ne fushen e ndricimit , Hidrosanitare , Hidraulike , Elektrike dhe Sisteme te Ngrohjes .

 " Nxitoni miq me shpejtesine e drites te drita me e re ne Tirane, sepse Qe nga 14 qershori dielli ndricon Eglo !!"

Cel:+355 67 20 42 935

Adresa: Rruga e Kavajes, Kompleksi PARK-Contruction, (ish parku i autobuseve)


Më të lexuarat