Secondary Adv

Shtepia Ideale sjell markat me te njohura per arredimin dhe dekorimin e ambjenteve tuaja

Share on Google+

Sprint distribution është kompani lider në importimin, tregtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si korniza për perde, perde, roler, grila vertikale, grila horizontale, roman shade, triple shade, panel truck, perde zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve.

 

Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregtimin e këtyre produkteve në Shqipëri, Kosovë, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Sprint distribution ka zgjeruar gamën me aksesorët për ambjente familjare si kuverta, jorganë, batanije, carcafë, jastëkë gjumi dhe dekorativ, peshqirë, robdishanë, të cilat janë të një cilësië të lartë dhe me cmime konkuruese në tregun Shqiptar dhe më gjerë, të importuara nga firmat më të njohura Spanjolle dhe Italiane. Më poshtë po ju njohim me magjinë e produkteve tona!

 

Zgjidhje ekskluzive, dekorative dhe funksionale për të mbuluar dritaret tuaja.

 

Një pëlhurë me cilësinë më të lartë e cila do ti rezistojë kohës.

Sun screen është një pëlhurë e bukur, textura e së cilës nxjerr në pah ambjentin ku qëndron. Dëshironi të bëni perdet ose grilat e shtëpisë tuaj, ja sugjerimi ynë:

 

Po kërkoni të blini perdet?

Në qoftë se e vlerësoni kohën tuaj, mos e humbisni atë me kërkime pafund duke ecur nëpër dyqane me shpresën për të gjetur atë që ju duhet. Ejani tek Shtëpia Ideale dhe në një atmosferë komode zgjidhni perdet e shtëpisë tuaj ku nuk mungojnë llojet dhe ngjyrat.

 

Një banjë mund të shndërrohet lehtësisht në një zonë relaksimi.

Merrni kohën tuaj, shijoni një dush të këndshëm dhe harroni për një çast, pa marrë parasysh se çfarë ju shqetëson.

 

Peshqirët e bardhë të Marie Claire janë krijuar me motive lulesh të qëndisura!

 

Vishuni me stilin tuaj pas një dushi me robdishanin Iris plot me ngjyra të gjalla nga Marie Claire.

 

Perde, tapiceri, jastëk dekorativ dhe shumë produkte të tjera nga markat më të njohura europiane, vetëm tek Shtëpia Ideale.

 

Tapetet vendosen në korridore, në qëndër të sallonit, në dhomën ku relaksohemi, kudo ku ne qëndrojmë.

Ata ngrohin, dekorojnë dhe sjellin një pamje estetike të menjëhershme. Zgjidh tapetin tënd të preferuar nga koleksioni i ri Nima Home.

 

Jepi personalitet dhe karakter tavolinës tuaj me orën e kuqe Puntero nga Nomon Clock.

 

Ora e kredencës Aire, sjell elegancë serioze dhe stil të përjetshëm.

Përmes kombinimit të dizajnit referuar traditës së vjetër dhe estetikës së ripërtërirë.

 

Dhe për dhomat tuaja të gjumit, ne kemi menduar më shumë se për cdo gjë tjetër.

Duke garantuar linjat dhe modelet më të fundit, më cilësoret dhe më të dëshiruarat nga carcafët, batanijet, jastëkët dhe mbulesat e mahnitshme.

Kontakt:

Cel:+355 69 25 54 444

Cel:+355 68 33 46 600


Më të lexuarat