Secondary Adv

10 ide brilante per nje arredim luksoz te dhomes se ndenjes

Share on Google+

Dhoma e ndenjes është hapësira më e rëndësishme e shtëpisë, aty ku komoditeti, shija, stili bashkëkohor dhe detajet duhet të jenë mrekullisht të ndërthurura.    

 

Një arredim perfekt për shumicën është ai me divane të rehatshme dhe oxhak, tavane të larta dhe mobilje luksoze si dhe elementë dekori të cilat i shtojnë bukurinë dhe stilin ambjentit tuaj. Një arredim luksoz do të ishte perfekt për kohën, dhe nëse jeni duke menduar për rinovimin e dhomës tuaj të ndenjes, moblijeve apo arredimit total të saj këto janë disa ide frymëzuese për ju të cilat me patjetër do ju impresionojnë.    

 

 

 

   

 

 

 


Më të lexuarat