Secondary Adv

OFERTE SUPER SPECIALE NGA RCON-AL ! GURE DEKORATIV PER VETEM 23 Euro/m2

Share on Google+

Midis games se gjere te modeleve dhe ngjyrave te ndryshme te gureve dekorative qe kompania RCON-AL ofrone per fasade te brendeshme ose te jashtme, per te patur mundesine te gjithe miqte dhe ndjekesit e kompanise te rinovojne shtepine, zyren, lokalin ose cdo ambjent tjeter qe deshirojne kete muaj RCON-AL vjen me nje super oferte.

 

Gray stone Alger per vetem 23Euro/m2.

-  Nderthuret shume lehte me cdo ambjent.
-  Peshe shume e lehte, mund te instalohet ne system kapot.
-  Instalim I lehte.
-  Baza gure natyrale, miqesore me mjedisin.

Oferta eshte e vlefshme vetem per pak dite, deri ne daten 30/9/2019.
Kujdes, sepse sasia eshte e limituar!

 

Kontakt:

info@rcon-al.com

+355 69 600 9002


Më të lexuarat