Secondary Adv

Dajti Construxion prezanton 10 punet me te mira per vitin 2019

Share on Google+

Kompania Dajti Construxion mbylli për 2019 një vit të suksesshëm dhe dinamik. Skuadra jonë ka gjetur gjithmonë hapësirat më të favorshme për bashkëpunime dhe partneritet, ndaj sot krenohemi që me klientët tanë kemi realizuar arritje të konsiderueshme. Ne si staf përqëndrohemi që cdo rezultat dhe realizim projekti të perfeksionohet deri në detaje duke lënë pas vulën tonë si mbështetja më e madhe e juaja. Dëshirojmë që Dajti Construxion të jetë përkrah bizneseve të reja duke premtuar që edhe viti 2020 të mbetet sërish një vit i suksesshëm duke besuar tek ju dhe tek puna jonë e madhe. Prandaj shtegtimi ynë ka nisur dhe do vazhdojë të vijë aty ku ju jeni!

Dajti Construxion ndjen kënaqësinë t’ju prezantojë me 10 punët më të mira në 2019. 

Well 6 (Elbasan)

WELL 7 – Condor Center, Tiranë

Spar – Bilisht

 

Unicoop – Laprakë

Bio Ju – Komuna e Parisit

Big Rozafa – Shkodër

Lilu – Toptani Shoping Center

 

 

Big Market – Belsh

Rozmarinë – Gramsh

Big Market – Peshkopi

 

Cel:+355 69 20 90 282

Cel:+355 67 20 44 408

E-mail: info@dajti-construxion.com

Web: www.dajti-contruxion.com

 


Më të lexuarat