Secondary Adv

Modeli me i ri i divanit, marka ALPA SALOTI nga Aran Cucine

Share on Google+

 

GRANMILANO modeli më i ri i markës Italiane Alpa Salotti, karakterizohet nga një dizajn modern me punime artizanale Made in Italy. 

Jeni duke kërkuar dizajni apo rehatinë?

Ndërthurje e dizajnit dhe rehatisë tashmë në një model të vetëm.

GRANMILANO është një kënd modern i cili kursen hapësirë dhe i jep shtëpisë tuaj më shumë stil dhe elegancë. Dizajn i rafinuar, linja të pastra dhe komoditeti i jashtëzakonshëm.

Me divanin Granmilano, ju përjetoni një ndjenjë të këndshme butësise. Ulëset kanë një mbushje qëndrore shkume poliuretani me densitet të lartë, mbështjellë me shtresa memory që garantojnë rehati maksimale.

                                       

 

                                              Cel:+355 68 90 21 950

                                                 Web: www.aran.al  


Më të lexuarat