Secondary Adv

Nje porte e hapur ne boten e Mermereve, Graniteve, Quartzeve

Share on Google+

Italstone shpk

 

Një portë e hapur në botën e Mermereve, Graniteve, Quartzeve !

 


Italstone
eshte kompania lider ne treg, aktive ne fushen e tregtise dhe prodhimit te mermerit, granitit, quartzit dhe gemstones. E themeluar ne vitin 1998, Italstone ofron cilesine me te larte dhe variacionin me te gjere. Duke implementuar teknologjine me te fundit, kjo kompani ka arritur te beje diferencen.

 

Partneriteti me firmat dhe kompanite me te njohura mbareboterore per prodhimin e mermerit ka siguruar klientele internacionale dhe jo vetem. Cilesia e larte e materialeve, perkushtimi dhe deshira jone per te permbushur deshirat tuaja jane celsi i suksesit te pamatur ne fushen e prodhimit te mermerit.

Ne jemi krijuar për ta bërë shtëpinë tuaj të duket e mrekullueshme

ITALSTONE - Gjithçka qe ju duhet.

 

 Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë ITALSTONE

Italstone shpk


Më të lexuarat