Secondary Adv

Nje shtepi e re, vetem me Doalpaint!

Share on Google+

DOALPAINT 

Gjithcka ju nevojitet kete sezon per nje pamje te re dhe njekohesisht te mrekullueshme te shtepise, jane padyshim bojrat Doal Paint. Doal Paint sjell per ju disa sugjerime lidhur me lyerjen e ambienteve te shtepise suaj, sepse tashme te gjithe e dime qe me Doal Paint... Del Bukur! 

 

1. Splendisole - Per nje sallon modern dhe minimalist 

Bojë uji me bazë lidhës special akrelik me bardhësi dhe mbulim shumë të lartë, Pamje satinato, e lehtë në përdorim. Rezistente nga larjet dhe agjentët atmosferik. Përdoret në të gjitha llojet e sipërfaqeve më parë të trajtuara me astarin përkatës. Produkt i certfikuar per rezistence te larte per siperfaqe të brendshme.

 

2. Tempera - Mbulim maksimal per kuzhinen tuaj

Bojë me bazë rrëshirash ujore,pigmente mbulues, lënde antibakterie e filler.Përdoret për lyerjen e guzhinave, banjave, tavaneve, në pergjithesi kapanoneve, magazinave, bodrumeve, garazheve. Ka nje mbulim mjaft të mirë ,rezistencë anti bakteriologjike.

 

3. Doalset - Nje dhome gjumi elegante dhe plot stil

Boje dekorative e cila perdoret per efektin metalizat. Perdoret per te krijuar ambiente elegante si me efekt antik dhe modern.

 

4. Hidrostop - Jepini fund lageshtise ne tualetin tuaj 

Lageshtira eshte nje nga shqetesimet me te medha ne shtepi. Hidrostopi eshte produkti ideal per ti dhene zgjidhje ketij problemi duke bllokuar njehere e mire lageshtine.

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë Doalpaint shpk

DOALPAINT


Më të lexuarat