Secondary Adv

Beso ne dyshemene e jashtezakonshme Cosmoflooritan, First Floor

Share on Google+

First Floor - Parket Laminat Gjerman

First Floor Albania ofron nje game te plote modelesh te parketeve, laminateve qe jane trend ne Europe. Stile moderne dhe klasike qe plotesojne çdo kerkese tuajen. 

 

Pse duhet te zgjidhni Cosmoflooritan nga First Floor?!

INSTALIM I LEHTE DHE I SHPEJTE (DIY)

Per shkak te sistemit inovativ te bashkimit (Unifit, Click it), Laminatet Cosmoflooritan mund te instalohen shpejt, lehte dhe asnje mjet te vecante. 

 

TE FORTA DHE REZISTENTE NDAJ GERVISHJES

Shtresa siperfaqsore e vecante shume rezistente ndaj konsumit, ne kombinimin me fibra me densitet te larte, e ben laminatin Cosmoflooritan jashtezakonisht rezistent dhe shume te qendrueshem ndaj gervishjes. Eshte rezistent ndaj konsumit, rrezatimeve UV dhe lageshtia. 

 

E LEHTE PER TU KUJDESUR 

Veshja siperfaqsore me cilesi te larte e ben laminatin Cosmoflooritan shume te lehte per tu kujdesur. Nje lecke e lagesht dhe fshese me korent eshte gjithcka qe duhet per te mbajtur dyshemene paster.

 

DYSHEME E SHENDETSHME 

Siperfaqja e petezuar dhe e mbyllur e laminatit eshte garanci per dysheme te paster, antialergjike. Ajo largon papastertite dhe pastrohet lehte, avantazh per te gjithe ata qe vuajne nga alergjia. 

Zbulo Laminatet CosmoFlooritan nga FIRST FLOOR ALBANIA

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë

First Floor - Parket Laminat Gjerman


Më të lexuarat