Secondary Adv

River Residence, Vendi i duhur per nje biznes te suksesshem | BY ORION

Share on Google+

Orion Construction

River Residence percjell eren e re te stilit urban te jetes ne kryeqytet. Konceptuar si nje qender e re multifunksionale, River Residence do te jete ne sherbim jo vetem te 5000 banoreve te komunitetit, por edhe te 10000 banoreve ne zonen perreth. Kjo e ben River Residence vendin e duhur per biznesin tuaj.

 

Do te hapni nje farmaci? Ja pse duhet te zgjidhni River Residence

 

1- Vendndodhja 

 

Ndodhet ne nje pozicion strategjik, ndermjet ish-Fushes se Aviacionit dhe Unazes se Madhe, me akses direkt ne kryqezimin qe do te lidh bulevardin Migjeni me ate Zhan D'Ark. 

 

Ne kete zone me ritme shume te shpejta zhvillimi, aktualisht sipas studimit te bere nuk gjenden farmaci te tjera. 

 

Faktor qe garanton suksesin e farmacise suaj, e cila do t'u sherbeje jo vetem banoreve te rezidences, por edhe gjithe komunitetit perreth.

 

2- Aksesi dhe pamja

 

Farmacia juaj do te jete ne nje vend ku eshte e lehte per t'u pare dhe per t'u gjendur, siguruar nga infrastruktura e plote rrugore dhe ndricimi. 

 

Arkitektura e projektit me ne qender harqet e medha e ben jo vetem te vecante nga ana estetike, por njekohesisht do te jete epiqendra e zones, do te frekuentohet nga te gjitha grupmoshat, duke garantuar sukses per nje larmishmeri biznesesh. 

3- Avantazhet e tjera 

 

`Projekt simbol per zonen

`Arkitekture moderne 

`Lartesi kati deri ne 5.2m

`Harqe te larta deri ne dy kate 

`Akses i menjehershem ne bulevard dhe ne oborrin e brendshem te rezidences

`Zona te gjelberuara dhe mjedise rekreative 

`Mundesi parkimi ne 2 kate nentoke 

`Hapesira te shfrytezueshme para cdo njesie ne formen e pasazheve dhe verandave

`Ndricim dhe ventilim natyral maksimal

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë Orion Construction

Orion Construction


Më të lexuarat