Secondary Adv

Transformo shtepine me dizajnet unike te Nill's!

Share on Google+

Nill's Albania

Ti shtosh vlerë jetës dhe shtëpisë është e mundur me Nill's! Zgjidhni mes dizajneve më speciale të Nill's dhe transformoni hapësirat në shtëpinë tuaj! 

 

Sete dhomash gjumi për çdo stil

Kombinojnë komoditetin, funksionalitetin dhe elegancën në mënyrë që të mund të lini pas gjithë lodhjen e natës dhe të zgjoheni në mëngjese të këndshme. Të dizajnuara me shije për tju përshtatur nevojave të ndryshme; Nill's ofron zgjedhje të gjerë duke pasqyruar shumë stile që duken klasike, moderne, sportive apo luksoze.

 

Dhomat e ngrënies

Projektimet tona të dhomave të ngrënies duke theksuar thjeshtësinë dhe përjetësinë janë paraqitur për ju në dyqanet e Nill`s për t'i zbuluar nga afër. Le të krijojmë së bashku një qëndrim artistik në hapësirat e jetesës. Modelet përbëhen nga një konsolë, tavolinë, karrige dhe mund të shtoni një vitrinë dhe pasqyrë nëse dëshironi.

 

Njesi TV

Modelet tona moderne të njësive TV prej druri shoqërojnë fllad dhe stile të ndryshme në hapësirat e banimit; modele funksionale të orientuara në përdorim. 

 

Sete Divanesh

Ju mund të shijoni dhe provoni setet tona të divaneve të përgatitura për sallone. Kur zgjidhni modele të seteve të divaneve e këndeve, mund të zgjidhni pëlhurën dhe ngjyrën që ju përshtatet nga tabelat tona të pëlhurave me shumllojshmeri të pasur me ngjyra. Modelet tona të seteve me 3 ulëse, 2 ulëse, kolltuk një vënd do të shfaqin një qëndrim elegant dhe ergonomik në hapësirat tuaja të jetesës.

 

Kendet

Ne sjellim rehati, elegancë dhe funksionalitet në hapësirat tuaja të jetesës me modelet tona të vendosura në qoshe. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shijoni komoditetin tuaj.

 

Linja që janë reflektime të vërteta të dizajnit real ju presin vetëm në Nill's. 

 

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë Nills Albania

Nill's Albania


Më të lexuarat