Secondary Adv

SAMUNG ESE: Cilat jane sistemet klimatike te se ardhmes

Share on Google+


SAMSUNG ESE

Me dizajnet mahnitese dhe rendimentin e avancuar, sistemet klimatike Samsung po revolucionarizojne boten e ajrit te kondicionuar. 

 

1. 360 Circular Cassette, Zgjedhja nr.1 e arkitekteve

Elegante dhe intuitive

 

Me dizajnin e saj te sofistikuar, rrethor, modern, Kaseta 360 grade krijon ftohje te rehatshme te barabarte anembane te gjithe dhomes pa i  pakesuar vleren ambientit rreth e qark. 

 

2. Pompa e re e nxehtesise EHS Mono HT Quiet

Ngrohje me temperaturë te lartë EHS Mono HT Quiet deri ne -25 °C, ju ofron performancë optimale të ngrohjes dhe furnizim me ujë të ngrohtë!

 

Kliko mbi logo per kontaktet e kompanisë SAMSUNG ESE

SAMSUNG ESE


Më të lexuarat