Secondary Adv

Fujifilm krijon aparatin me te vogel fotografik

Share on Google+

Fujifilm lançon Instax Pal, një aparat fotografik të vogël dixhital të mbushur me karakteristika befasuese.

 

Produkti me madhësi xhepi kombinon një buton, një altoparlant të integruar për tinguj të personalizueshëm, një blic, një lente dhe një kartë microSD për të ruajtur më shumë foto.

Qoftë kur udhëtojnë ose mblidhen me miqtë dhe familjen, përdoruesit mund ta kapin lehtësisht kamerën në çantat e tyre ose ta mbajnë atë si një zinxhir çelësash falë një unaze dhe rrip të ndashëm shumëpërdorues.

Instax Pal vjen në pesë ngjyra: jeshile, rozë pluhur, blu livando, e zezë gur i çmuar dhe e bardhë. Si një aparat fotografik i mbushur me një konfigurim të plotë dixhital, Fujifilm Instax Pal vjen me aplikacionin e tij celular që përdoruesit mund ta shkarkojnë në telefonat e tyre inteligjentë.

Në çdo moment, kamera mund të shkrep deri në 50 fotografi, të cilat më pas ngarkohen në aplikacion duke përdorur Bluetooth.

Aplikacioni celular përfshin gjithashtu një veçori animacioni dhe editimi fotografish, me 18 filtra të ndryshëm, formate përmasash, ngjitëse dhe opsione teksti. Për më tepër, lentet me kënd të gjerë të kamerës e bëjnë atë ideale për një shkrepje pa duar.


Më të lexuarat